Grand place

نظاره منظری از شگفتی ها و شکوه در Grand Palace Bangkok : 

گذر به کاخ بزرگ سلطنتی یا Grand Palace بانکوک، مقصدی حیرت آور و مملو از زیبایی در تور تایلند گیتاگشت است که نباید نادیده شمرد. این بار سفری به جذابیت تاریخ و به نمای زیبای فرهنگ سنت مدار Grand Palace تایلند، واقع در جنوب شرقی آسیا خواهیم داشت. آمده ایم تا از دیدن هنرهای اعجاب انگیز مردمان تایلند، در Grand Palace لذت ببریم، حیرت زده شویم و از ابهت این گنجینه تماشایی، تدبر و تفکر نماییم. این جاذبه  اعجاب انگیز در قلب بانکوک و در بخشی از شهر که عبای قدمت بر آن جامه پوشانده است، قرار دارد. در بررسی جاذبه گردشگری Grand Palace همراه ما باشید.

گراند پالاس Grand Palace

از مشهورترین نمادهای شهر بانکوک، Grand Palace است که این جاذبه مهم گردشگری تایلند، به شکل تقریباً مستطیل، بنا به فرمان پادشاه رامای اول در سال 1782 ساخته شد. برای محافظت از قصر بزرگ، آن را بوسیله چهار دیوار سپید رنگ به طول 1900 متر احاطه نمودند. مجموعه Grand Palace به عنوان گنجینه ای پر قدر، است که به آسودگی تمام در ساحل زیبای رودخانه چائو فرایا  Chao Phraya قرار دارد. همچنین شما در ساختار نمای Grand Palace خبر از جزئیات بسیار نفیسی، می یابید که آمیزه ای از سنت و تاریخ معماری را به نمایش می گذارد. بی شک از دیدن اینهمه استعداد و خلاقیت ها تعجب زده شده و بوجد خواهید آمد. قابل ذکر است که مجموعه گراند پالاس بیش از 150 سال، جایگاهی جهت زندگی خاندان سلطنتی و همچنین دفاتر و ادارات سلطنتی به شمار می آمد.

توصیفی از جزئیات در Grand Palace

از موارد با اهمیت گراند پالاس، وجود معبدی قدیمی به نام وات فرا کائو (Wat Pra Keaw) می باشد که با زیبایی هیجان انگیزی در محوطه کاخ آرمیده است. معبد با داشتن مجسمه بودای زمردین، به عنوان مقدس ترین نماد مذهب بودائی، در بانکوک رخ می نماید.  باید بدانید که قبل از ورود به محوطه کاخ و معبد، رعایت اصول کامل پوشش گردشگران، در غرفه ورودی بررسی می شود و در صورت نامناسب بودن پوشاک گردشگر، به آنان لباس و کفش مناسب داده می شود. البته گذشته از حفظ و نگهداری مجموعه ساختمانهای Grand Palace، زمین های قصر نیز با مراقبت های ویژه جهت حفظ و احیای نقاشی های روی دیوارهای کاخ نگهداری می شود. همچنین بدانید که  هنوز هم مراسم سلطنتی و جشن های درباری در این کاخ بزرگ انجام می شود.

سخن پایانی:

در تور تايلند با آژانس خلاق گیتاگشت، به دنبال خلاقیت ها و ظرافت های ویژه در گراند پالاس باشید. آنگاه از عظمت و شکوه خیره کننده Grand Palace، محو هنر دست ساز تایلندی ها شده و خاطراتی شکوهمند و ماندگار را، به دفتر تجربیات گرانبهای سفری خود بیافزایید.

نظر دادن

درباره گیتاگشت

 

شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری گیتاگشت در سال ۱۳۸۳ تأسیس گردید و هم اکنون با پرسنل مجرب و حرفه‌ای در صنعت گردشگری در دو شعبه و با قراردادن اصل مشتری مداری و جلب رضایت حداکثری در سرلوحه امور خود قدم به عرصه دنیای زیبا ولی پیچیده گردشگری نهاد.

مدیران مجموعه گیتاگشت با پرهیز از بزرگنمایی و شعارزدگی در کمال واقع‌بینی به مسئولیت سنگین و حساس خود اذعان داشته و دارند. کلیه پرسنل و مدیران موظف‌اند تا با شناسائی نواقص و نقاط ضعف مجموعه در صدد رفع آنها برآمده و در برآوردن خواسته‌های مشتریان کمال حساسیت و توجه را مد نظر قرار دهند.

تماس با ما

 

ico2 دفتر مرکزی: خیابان سهروردی جنوبی، خیابان ملک، نبش کوچه فرهومند، پلاک یک، طبقه یک، واحد 3

تلفن: 88401071-021

ico2 شعبه نیاوران: خیابان باهنر(نیاوران)، پایین تر از سه راه یاسر، پلاک 252، مجتمع آوا نیاوران یک، واحد 102

تلفن: 26851060-021

ارتباط با مدیریت: 1460345-0912  Info@GitaGasht.com

1n

این پکیج را برای دوستان خود بفرستید

1a

این صفحه را برای دوستان خود بفرستید

1n

این پکیج را برای دوستان خود بفرستید

1a

این صفحه را برای دوستان خود بفرستید

منو موبایلی

تماس بگیرید