گلوریه تا Glorietta

گلوریه تا Glorietta : 

  • زمانی که صحبت از سفر به میان می آید یکی از مهم ترین بخش های آن که خرید است نیز پررنگ تر می شود. اگر شما هم جز آن دسته کسانی هستید که به خرید علاقه دارید باید قبل از اینکه سفر خود را آغاز کنید بتوانید تمامی مراکز خرید کشور و شهر مورد نظر خود را پیدا کنید.

  • یکی از نگین های درخشان مراکز خرید در کشور فیلیپین که در تور فیلیپین هم به آن سری خواهیم زد مرکز خرید گلوریه تا خواهد بود. مرکز خرید گلوریه تا در واقع یکی از بزرگترین مراکز خرید در کشور فیلیپین به شمار می آید که جز مکان های تجاری و دیدنی فیلیپین هم هست. این مرکز خرید در یکی از بزرگترین مناطق تجاری کشور فیلیپین یعنی ماکاتی قرار دارد.

  • شاید تصور کنید که مرکز خرید گلوریه تا مانند اغلب مراکز خریدی که دیده اید تنها یک طبقه دارد اما اینطور نیست و عظمت گلوریه تا به حدی زیاد است که آن را تحت عناوین گلوریه تا 1 ، 2 ، 3 ، 4 و 5 نام گذاری کرده اند. دقت داشته باشید که در واقع این مجموعه عظیم و بی نظیر طیف گسترده ای از خدمات را در خود ارائه داده است که آن را از یک مرکز خرید معمولی به یک مرکز تجاری با رستوران های مختلف، فست فود ها، سالن های سینمایی و مراکز تناسب اندام تبدیل خواهد کرد. جالب است بدانید که این مرکز حتی یک مکان مرکزی هم برای برگزاری مراسم های شما خواهد داشت.

  • شاید تصور کنید که مرکز خرید گلوریه تا در واقع با توجه به اینکه امکانات بسیاری را در خود جای داده است دیگر به دنبال به روزرسانی های خدماتی نیست اما روز به روز به خدمات این مرکز خرید اضافه می شود و همین باعث شده است تا در دو سال  2002 و 2004 به بهترین مرکز خرید در دنیا ملقب شود.

  • اگر شما هم به دنبال تورهای قیمت مناسب و همراه با خدمات کامل هستید، آژانس مسافرتی گیتا گشت می تواند بهترین انتخاب برای شما باشد، با ما به بهترین نقاط جهان سفر کنید.

نظر دادن

درباره گیتاگشت

 

شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری گیتاگشت در سال ۱۳۸۳ تأسیس گردید و هم اکنون با پرسنل مجرب و حرفه‌ای در صنعت گردشگری در دو شعبه و با قراردادن اصل مشتری مداری و جلب رضایت حداکثری در سرلوحه امور خود قدم به عرصه دنیای زیبا ولی پیچیده گردشگری نهاد.

مدیران مجموعه گیتاگشت با پرهیز از بزرگنمایی و شعارزدگی در کمال واقع‌بینی به مسئولیت سنگین و حساس خود اذعان داشته و دارند. کلیه پرسنل و مدیران موظف‌اند تا با شناسائی نواقص و نقاط ضعف مجموعه در صدد رفع آنها برآمده و در برآوردن خواسته‌های مشتریان کمال حساسیت و توجه را مد نظر قرار دهند.

تماس با ما

 

ico2 دفتر مرکزی: خیابان سهروردی جنوبی، خیابان ملک، نبش کوچه فرهومند، پلاک یک، طبقه یک، واحد 3

تلفن: 88401071-021

ico2 شعبه نیاوران: خیابان باهنر(نیاوران)، پایین تر از سه راه یاسر، پلاک 252، مجتمع آوا نیاوران یک، واحد 102

تلفن: 26851060-021

ارتباط با مدیریت: 1460345-0912  Info@GitaGasht.com

1n

این پکیج را برای دوستان خود بفرستید

1a

این صفحه را برای دوستان خود بفرستید

1n

این پکیج را برای دوستان خود بفرستید

1a

این صفحه را برای دوستان خود بفرستید

منو موبایلی

تماس بگیرید