Gai Med Ma Moung

Gai Med Ma Moung غذای وسوسه انگیز مرغ و آجیل تایلند : 

Gai Med Ma Moung غذای خوشمزه ای که طعم بسیار جدیدی از مرغ و آجیل را، در سفر تایلند واقع در جنوب شرقی قاره آسیا به ذائقه شما مهمان می کند. طعم های گوناگون و خوش عطری را در غذای مقوی و غنی از مواد Gai Med Ma Moung، تست می کنید و با نوع جدیدی از غذاهای تایلندی آشنا می شوید. امروزه غذاهای تایلندی با استفاده از ادویه جات مخصوص، طعم دهنده ها و سبزیجات معطر، همچنین رنگارنگی مواد که بر جذابیت غذا می افزاید، به شهرت جهانی دست پیدا کرده اند. بنابراین برای آشنایی با غذای Gai Med Ma Moung که می توانید آن را خوراک مرغ و بادام زمینی در تایلند بنامید، با ما همراه باشید.

گای مد ما موانگ (Gai Med Ma Moung)

دراین غذای محبوب تایلندی شما شاهد قطعات سینه مرغ هستید که البته بهتر است، تکه های مرغ ابتدا به آرد آغشته شود. سپس مرغ ها در روغنی که دارای طعم طبیعی می باشد، سرخ می شود. آجیل که بادام زمینی خام است، نیز تا هنگام طلایی شدن در روغن تفت می دهند. سپس برای خارج کردن روغن اضافه ی مرغ و آجیل، آنها را در حوله های کاغذی قرار می دهند. باید بدانید که  در مرحله بعد ترکیبی از سس صدف، سس سویای سبک، سس سویای تیره، پودر فلفل سفید، نمک و شکر را تهیه می کنند. همچنین در Gai Med Ma Moung می توانید موسیر چرخ شده، سیر خرد شده و پیازچه های سبز ریز شده را ببینید که در روغن تا هنگام طلایی و نرم شدن، تفت داده می شوند.

کلامی بیشتر از Gai Med Ma Moung  

بی شک می دانید که طعم و مزه غذا با نمک، فلفل های دلمه ای و فلفل قرمز خشک، اضافه تر می شود. حتی سس ماهی، هویج رنده شده نیز در Gai Med Ma Moung بکار می رود. در انتهای طبخ و پختن همه مواد قطعات 2.5 سانتی متری پیاز و همچنین فلفل قرمز بلند که برش خورده است و بادام زمینی تفت داده شده، به شکل عجیبی بر زیبایی و جلوه ویژه غذا می افزاید. احتمالاً باید متوجه شده باشید که غذای هیجان انگیز و رنگین کمانی Gai Med Ma moung آماده تست است. حتی گاهی از اوقات این غذا را در کنار برنج قهوه ای، سرو می کنند. بنابراین غذای خوشمزه تایلندی، را با اشتهای کامل میل بفرمایید.

کلام پایانی:

در تور تايلند اگر با آژانس خاص و لوکس گیتاگشت همسفر شوید، بی شک به استقبال مناظر گردشگری و غذاهای تایلندی جدید خواهید رفت. غذاهای تایلندی نظیر Gai Med Ma Moung را نوش جان نموده و آنگاه از طعم جدید آن غافلگیر و حتی غرق حیرت و لذت بشوید.

نظر دادن

درباره گیتاگشت

 

شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری گیتاگشت در سال ۱۳۸۳ تأسیس گردید و هم اکنون با پرسنل مجرب و حرفه‌ای در صنعت گردشگری در دو شعبه و با قراردادن اصل مشتری مداری و جلب رضایت حداکثری در سرلوحه امور خود قدم به عرصه دنیای زیبا ولی پیچیده گردشگری نهاد.

مدیران مجموعه گیتاگشت با پرهیز از بزرگنمایی و شعارزدگی در کمال واقع‌بینی به مسئولیت سنگین و حساس خود اذعان داشته و دارند. کلیه پرسنل و مدیران موظف‌اند تا با شناسائی نواقص و نقاط ضعف مجموعه در صدد رفع آنها برآمده و در برآوردن خواسته‌های مشتریان کمال حساسیت و توجه را مد نظر قرار دهند.

تماس با ما

 

ico2 دفتر مرکزی: خیابان سهروردی جنوبی، خیابان ملک، نبش کوچه فرهومند، پلاک یک، طبقه یک، واحد 3

تلفن: 88401071-021

ico2 شعبه نیاوران: خیابان باهنر(نیاوران)، پایین تر از سه راه یاسر، پلاک 252، مجتمع آوا نیاوران یک، واحد 102

تلفن: 26851060-021

ارتباط با مدیریت: 1460345-0912  Info@GitaGasht.com

1n

این پکیج را برای دوستان خود بفرستید

1a

این صفحه را برای دوستان خود بفرستید

1n

این پکیج را برای دوستان خود بفرستید

1a

این صفحه را برای دوستان خود بفرستید

منو موبایلی

تماس بگیرید