فوژن فیلیپینی

فوژن فیلیپینی : 

  • یکی دیگر از غذاهایی که امروزه بسیار در این کشور مورد تایید مسافرین است فوژن فیلیپینی است که به ویژه در مانیل دیده می شود. اگر شما هم علاقه مند به غذاهای نونی هستید در تور فيليپين بدون شک این غذا را امتحان کنید و از طعم بی نظیر آن لذت ببرید. دقت داشته باشید که این غذا مورد تایید بسیاری از توریست هایی که به این کشور رفته اند بوده و بدون شک می‌تواند یک انتخاب مناسب برای شما باشد.

  • بدون شک وقتی که به تور فیلیپین می روید، لحظاتی خواهد بود که مست بوی غذاهای خوشمزه آنجا خواهید شد و در این حالی است که میتوانید از طعم و عطر بی نظیر این غذاها در انواع رستوران های محلی و فود کورت ها لذت ببرید.

  • فوژن فیلیپینی از جمله غذاهایی است که طعم های مختلفی دارد و شما می‌توانید تمامی آن ها را تست کنید. امروزه در این کشور سعی بر این است که این غذا به روش سنتی خود طبخ شود تا همگان بتوانند از طعم و عطر بی نظیر فوژن فیلیپینی استفاده کنند.

  • فوژن فیلیپینی در واقع شامل یک مخلوط خوشمزه از مرغ و سبزیجات است که می‌توان بنا به طبع فرد قابل تعویض باشد. البته باید دقت کنید که چیزی که این نوع فوژن فیلیپینی را خاص می‌کند سسی است که در آن استفاده می شود و طعم و عطر تمامی موارد را به خورد هم می دهد.

  • فیلیپین در واقع جز کشورهایی به شمار می آید که شما می‌توانید همراه با سفر به آن از غذاهای بی نظیر آن نیز لذت ببرید. اگر به دنبال این هستید که تور فیلیپین را انتخاب کنید می‌توانید از آژانس هواپیمایی گیتا گشت و خدمات بی نظیرش استفاده کنید.

نظر دادن

درباره گیتاگشت

 

شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری گیتاگشت در سال ۱۳۸۳ تأسیس گردید و هم اکنون با پرسنل مجرب و حرفه‌ای در صنعت گردشگری در دو شعبه و با قراردادن اصل مشتری مداری و جلب رضایت حداکثری در سرلوحه امور خود قدم به عرصه دنیای زیبا ولی پیچیده گردشگری نهاد.

مدیران مجموعه گیتاگشت با پرهیز از بزرگنمایی و شعارزدگی در کمال واقع‌بینی به مسئولیت سنگین و حساس خود اذعان داشته و دارند. کلیه پرسنل و مدیران موظف‌اند تا با شناسائی نواقص و نقاط ضعف مجموعه در صدد رفع آنها برآمده و در برآوردن خواسته‌های مشتریان کمال حساسیت و توجه را مد نظر قرار دهند.

تماس با ما

 

ico2 دفتر مرکزی: خیابان سهروردی جنوبی، خیابان ملک، نبش کوچه فرهومند، پلاک یک، طبقه یک، واحد 3

تلفن: 88401071-021

ico2 شعبه نیاوران: خیابان باهنر(نیاوران)، پایین تر از سه راه یاسر، پلاک 252، مجتمع آوا نیاوران یک، واحد 102

تلفن: 26851060-021

ارتباط با مدیریت: 1460345-0912  Info@GitaGasht.com

1n

این پکیج را برای دوستان خود بفرستید

1a

این صفحه را برای دوستان خود بفرستید

1n

این پکیج را برای دوستان خود بفرستید

1a

این صفحه را برای دوستان خود بفرستید

منو موبایلی

تماس بگیرید