پارک اورلند Everland Park

پارک اورلند Everland Park : 

  • یکی از جاذبه های پرطرفدار و محبوب کشور کره جنوبی پارک اورلند است که از محبوبیت خاصی برخوردار است و بازدید از این پارک که جزء بزرگ ترین شهربازی های دنیا محسوب می شود احساس هیجان در شما به وجود می آورد، این شهربازی و پارک بزرگ با منظره ای زیبا و آرام بخش از گلهای مختلف بیشتر مورد بازدید جوانان قرار می گیرد اما بازدید از آن در کنار خانواده هیجان خاص خود را دارد، وجود بهترین و امن ترین دستگاه های شهربازی در آن و تجربه های هیجان انگیز خاطره ای را در ذهن شما خلق خواهد کرد که هرگز نمی توانید آن را فراموش کنید.

  • افزایش ضربان قلب و شور و هیجان در این پارک بی نظیر ساده ترین اتفاقی است که می تواند برای شما رقم بخورد و قطعا تجربه این شهر بازی بزرگ برای شما و همه گردشگرانی که از آن بازدید می کنند بسیار جالب و جذاب خواهد بود، بهترین و بروز ترین وسیله ها و دستگاه های سرگرمی در این شهربازی و پارک دیدنی وجود دارد که شما را وسوسه می کند وقت بیشتری را در آن بگذرانید و از بازی در این مکان گردشگری لذت ببرید.

  • در کنار این همه هیجان و کارهای جالب فضایی سرشار از آرامش وجود دارد که از گلهای رنگی و طبیعی کره ای تزئین شده است و شما می توانید با قدم زدن این منظره طبیعی در طول روز آرامشی را کسب کنید، برای افرادی که تحمل شور و هیجان شهربازی بزرگ پارک اورلند را ندارند قدم زدن در نقاط مختلف پارک اورلند را توصیه می کنیم اما بازدید از این جاذبه توریستی کره جنوبی را هرگز از دست ندهید و هرطور که شده از آن دیدن کنید تا خاطره ای زیبا و پر هیجان را برای خود در تور کره جنوبی رقم بزنید.

  • در تور کره جنوبی ما شما را با بهترین جاذبه های توریستی کره آشنا می کنیم و بهترین خاطرات را برای شما در طول این مسافرت بی نظیر رقم خواهیم زد، با قیمت هایی باور نکردنی بهترین و با کیفیت ترین خدمات را در طول سفر خود به کره جنوبی در کنار خانواده و عزیزانتان دریافت کنید.

نظر دادن

درباره گیتاگشت

 

شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری گیتاگشت در سال ۱۳۸۳ تأسیس گردید و هم اکنون با پرسنل مجرب و حرفه‌ای در صنعت گردشگری در دو شعبه و با قراردادن اصل مشتری مداری و جلب رضایت حداکثری در سرلوحه امور خود قدم به عرصه دنیای زیبا ولی پیچیده گردشگری نهاد.

مدیران مجموعه گیتاگشت با پرهیز از بزرگنمایی و شعارزدگی در کمال واقع‌بینی به مسئولیت سنگین و حساس خود اذعان داشته و دارند. کلیه پرسنل و مدیران موظف‌اند تا با شناسائی نواقص و نقاط ضعف مجموعه در صدد رفع آنها برآمده و در برآوردن خواسته‌های مشتریان کمال حساسیت و توجه را مد نظر قرار دهند.

تماس با ما

 

ico2 دفتر مرکزی: خیابان سهروردی جنوبی، خیابان ملک، نبش کوچه فرهومند، پلاک یک، طبقه یک، واحد 3

تلفن: 88401071-021

ico2 شعبه نیاوران: خیابان باهنر(نیاوران)، پایین تر از سه راه یاسر، پلاک 252، مجتمع آوا نیاوران یک، واحد 102

تلفن: 26851060-021

ارتباط با مدیریت: 1460345-0912  Info@GitaGasht.com

1n

این پکیج را برای دوستان خود بفرستید

1a

این صفحه را برای دوستان خود بفرستید

1n

این پکیج را برای دوستان خود بفرستید

1a

این صفحه را برای دوستان خود بفرستید

منو موبایلی

تماس بگیرید