دون‌کوئی‌جوت Don Quijote

دون‌کوئی‌جوت Don Quijote : 

  • دون کوئی جوت از جمله مراکز خریدی به شمار می رود که در بیشتر توکیو شعبه دارد.

  • دون کوئی جوت هم مانند بیشتر فروشگاه های زنجیره ای می باشد که تمام اقلام مورد نیاز هر فردی را فراهم کرده است و شما می توانید هر جنسی را که نیاز دارید در اینجا تهیه کنید.

  • به کسانی که همراه با آژانس گیتا گشت در تور ژاپن هستند، باید توصیه نمود اگر چندان اهل خرید کردن نیستید بهترین انتخاب برای شما فروشگاه های دون کوئی جوت می باشد.

  • اگر شما چندان اهل خرید کردن و سوغاتی خریدن برای دیگران نیستید می توانید در مدتی که در ژاپن می مانید، وسایل مورد نیاز خود را از  فروشگاه های دون کوئی جوت خریداری نمایید.

  • فروشگاه های دون کوئی جوت در ژاپن از جمله فروشگاه هایی می باشند که شما می توانید تمامی اجناس و اقلام مورد نیاز خود را در آن پیدا کنید و خریداری نمایید. و یکی از دلایل محبوبیت این فروشگاه در این است که تمامی مغازه ها و اجناس در زیر یک سقف می باشند و زرق و برق اجناسی که درون آن می باشد شما را به سمت خود جذب می کند.

  • شما اگر اهل غذا خوردن در بیرون و رستوران ها نباشید می توانید تمامی مواد خوراکی مورد نیاز خود را در این فروشگاه ها خریداری نمایید و در هتل خود میل نمایید. چرا که همانطوری که بیان نمودیم این فروشگاه ها دارای انواع مواد خوراکی هم می باشند.

  • حتی اگر شما همراه خود فرزندی داشته باشید به راحتی می توانید در این دسته از فروشگاه ها به راحتی خرید نمایید چرا که کودکان چندان مایل نیستند در فروشگاه ها و خیابان های بزرگ پیاده روی کنند و خسته شوند. پس بدین ترتیب خرید کردن از دون کوئی جوت برای شما بهترین انتخاب می باشد.

درباره گیتاگشت

 

شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری گیتاگشت در سال ۱۳۸۳ تأسیس گردید و هم اکنون با پرسنل مجرب و حرفه‌ای در صنعت گردشگری در دو شعبه و با قراردادن اصل مشتری مداری و جلب رضایت حداکثری در سرلوحه امور خود قدم به عرصه دنیای زیبا ولی پیچیده گردشگری نهاد.

مدیران مجموعه گیتاگشت با پرهیز از بزرگنمایی و شعارزدگی در کمال واقع‌بینی به مسئولیت سنگین و حساس خود اذعان داشته و دارند. کلیه پرسنل و مدیران موظف‌اند تا با شناسائی نواقص و نقاط ضعف مجموعه در صدد رفع آنها برآمده و در برآوردن خواسته‌های مشتریان کمال حساسیت و توجه را مد نظر قرار دهند.

تماس با ما

 

ico2 دفتر مرکزی: خیابان سهروردی جنوبی، خیابان ملک، نبش کوچه فرهومند، پلاک یک، طبقه یک، واحد 3

تلفن: 88401071-021

ico2 شعبه نیاوران: خیابان باهنر(نیاوران)، پایین تر از سه راه یاسر، پلاک 252، مجتمع آوا نیاوران یک، واحد 102

تلفن: 26851060-021

ارتباط با مدیریت: 1460345-0912  Info@GitaGasht.com

1n

این پکیج را برای دوستان خود بفرستید

1a

این صفحه را برای دوستان خود بفرستید

1n

این پکیج را برای دوستان خود بفرستید

1a

این صفحه را برای دوستان خود بفرستید

منو موبایلی

تماس بگیرید