دوکبوکی Ddukbokkie

دوکبوکی Ddukbokkie : 

  • اگر در خیابان های کره جنوبی قدم بزنید و در کنار دکه های آشپزی متحرک رد شوید بوی غذایی تند از سس چیلی به مشامتان خواهد رسید، دوکبوکی تند و خوش مزه کره ای از دیگر غذاهای خیابانی است که از برنج، ماهی و سبزیجات مناسب و کره ای پخته می شود و مزه خوبی دارد که از کنار هم قرار گرفتن برنج و ماهی در کنار سبزیجات مخصوص است.

  • اما نکته شگفت انگیزی که در این غذا وجود دارد پخت منحصر به فرد برنج این غذا است که به صورت کیک های مستطیلی پخته می شود اما در کل پخت برنج چندان طعم و مزه دل پذیری در غذا به وجود نمی آورد و جهانگردان بیشتر به علت وجود سس چیلی در این غذا آن را دوست دارند.

  • سفره آرایی مناسب در این غذا و بکارگیری سبزیجات خرد شده مناسب در آن طعمی به وجود میزند که مثال زدنی نیست و برای اکثر افراد مناسب و دلنشین می باشد.

  • دوکبوکی خیابانی لذت غذا خورد در خیابان های بی نظیر با نور های رنگی جالب را به شما هدیه می دهد تا خاطره ای خیابانی از تور کره جنوبی را داشته باشید و از این مزه دلنشین در کنار دوستان و خانواده لذت کافی را ببرید و در آب و هوای کره جنوبی قدم بزنید و غذایی بی نظیر شرقی آسیا را مزه کنید.

  • تند بودن این غذا از مواردی است که شما را برای تجربه دوباره آن وسوسه میکند اما این غذای عالی و محبوب تنها در خیابان ها سرو نمی شود و شما می توانید آن را در بهترین رستوران ها هم سفارش دهید، هم به عنوان غذای اصلی و هم در کنار غذای اصلی خود مزه بی مانند آن را تجربه کنید و از این غذای تند و دل پذیر با سس بی نظیر چیلی در کنارش لذت ببرید.

  • در تور کره گیتا گشت بهترین ها را برای شما تدارک دیده ایم تا از سفر به این گشور و بازدید از تمام شگفتی هایش و تجربه بهترین طعم هایش لذت ببرید و این تجربه را برای عزیزان و آشنایان خود پیشنهاد بدهید.

نظر دادن

درباره گیتاگشت

 

شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری گیتاگشت در سال ۱۳۸۳ تأسیس گردید و هم اکنون با پرسنل مجرب و حرفه‌ای در صنعت گردشگری در دو شعبه و با قراردادن اصل مشتری مداری و جلب رضایت حداکثری در سرلوحه امور خود قدم به عرصه دنیای زیبا ولی پیچیده گردشگری نهاد.

مدیران مجموعه گیتاگشت با پرهیز از بزرگنمایی و شعارزدگی در کمال واقع‌بینی به مسئولیت سنگین و حساس خود اذعان داشته و دارند. کلیه پرسنل و مدیران موظف‌اند تا با شناسائی نواقص و نقاط ضعف مجموعه در صدد رفع آنها برآمده و در برآوردن خواسته‌های مشتریان کمال حساسیت و توجه را مد نظر قرار دهند.

تماس با ما

 

ico2 دفتر مرکزی: خیابان سهروردی جنوبی، خیابان ملک، نبش کوچه فرهومند، پلاک یک، طبقه یک، واحد 3

تلفن: 88401071-021

ico2 شعبه نیاوران: خیابان باهنر(نیاوران)، پایین تر از سه راه یاسر، پلاک 252، مجتمع آوا نیاوران یک، واحد 102

تلفن: 26851060-021

ارتباط با مدیریت: 1460345-0912  Info@GitaGasht.com

1n

این پکیج را برای دوستان خود بفرستید

1a

این صفحه را برای دوستان خود بفرستید

1n

این پکیج را برای دوستان خود بفرستید

1a

این صفحه را برای دوستان خود بفرستید

منو موبایلی

تماس بگیرید