تور دوچرخه سواری بالی

تور دوچرخه سواری بالی : 

لذت و هیجان در تور دوچرخه سواری بالی

عینک آفتابی بر چشم، کلاه مخصوص بر سر و با پوشیدن کفش های ورزشی، در توری پر از هیجان و شور یعنی تور دوچرخه سواری بالی شرکت کنید. تنها با کمی علاقه به ورزش، می توانید به سوی سرگرمی ورزشی منحصربفرد جزیره، در تور دوچرخه سواری بشتابید. حتی تصور این ورزش مفرح نیز، برای شما خوشایند و دلچسب است. راستی می توانید این هیجان و لذت را با آنان که دوست شما هستند و دوستشان دارید، شریک شوید. حالا بیایید در بررسی از تور دوچرخه سواری بالی، این تفرجگاه بهشتی با ما شریک شوید.  

دیدار از اوج زیبایی های بالی در تور دوچرخه سواری

خوشبختانه در بالی میدان برای عرضه تورهای مختلف دوچرخه سواری، همه روزه فراهم است. ممکن است  انواع گوناگونی از دوچرخه های حرفه ای یا دوچرخه هایی برای افراد آماتور و تازه کار را دیده و یکی از آنها را اجاره کنید. آنگاه به صورت انفرادی و یا گروهی در تور دوچرخه سواری، شرکت نمایید. در تور دوچرخه سواری از دیدن مناظر زیبای جنگل های سرسبز، چشم انداز بی نظیر سواحل، تپه ها و کوه های سر به فلک کشیده غرق خوشی و لذت خواهید شد. همچنین در مسیر تور دوچرخه سواری، در گذر از تراس های پلکانی و سرسبز برنج  روح شما  طراوت می یابد. آنگاه از دیدن دورنمای بکر، طبیعت دست نخورده و پاک جزیره بالی، ناخودآگاه سرمست می شوید. مطمئن باشید که با شرکت در این ورزش گروهی، به نوعی سلامت جسم و آرامش روان خود را نیز تضمین خواهید کرد.

راهنمایان تور دوچرخه سواری

باید بدانید که در مسیر دوچرخه سواری، با راهنمایان محلی نیز برخورد خواهید کرد. این راهنمایان در پیداکردن مسیرهای درست، شما را راهنمایی خواهند کرد. همچنین در منطقه اوبود، بیشترین تعداد راهنمایان را خواهید دید. در مسیر دوچرخه سواری حتی می توانید مدتی را به پیاده روی، در کنار شالیزارهای برنج بگذرانید. یا قادر خواهید بود که در روستاهای محل گذر تور دوچرخه سواری، روستائیان را ببینید و در کنار آنها از تنوع گیاهان و جانوران جزیره، به تجربیات خود در زمینه گردشگری بالی اضافه کنید. همچنین نگران نداشتن وسایل لازم جهت شرکت، در تورهای دوچرخه سواری نباشید. در جزیره انواع دوچرخه های کوهستانی، کلاه های ایمنی و در هنگام هوای بارانی، لباس مخصوص برای اجاره کردن وجود دارد. پس با آسودگی و خیالی جمع به انجام ورزش متنوع و جالب دوچرخه سواری بپردازید.

کلام آخر:

 آژانس گیتاگشت خاص است و خدمات خاصی را در تورهای مسافرتی ارائه می دهد. بنابراین با آژانس گیتاگشت احساسی از خاص بودن را، بخصوص در تور بالی بخود ارمغان دهید. آنگاه با شرکت در تور دوچرخه سواری از گذران لحظات در این جزیره بی بدیل و بی همتا، خاص ترین لحظات را مهمان خود بسازید.

نظر دادن

درباره گیتاگشت

 

شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری گیتاگشت در سال ۱۳۸۳ تأسیس گردید و هم اکنون با پرسنل مجرب و حرفه‌ای در صنعت گردشگری در دو شعبه و با قراردادن اصل مشتری مداری و جلب رضایت حداکثری در سرلوحه امور خود قدم به عرصه دنیای زیبا ولی پیچیده گردشگری نهاد.

مدیران مجموعه گیتاگشت با پرهیز از بزرگنمایی و شعارزدگی در کمال واقع‌بینی به مسئولیت سنگین و حساس خود اذعان داشته و دارند. کلیه پرسنل و مدیران موظف‌اند تا با شناسائی نواقص و نقاط ضعف مجموعه در صدد رفع آنها برآمده و در برآوردن خواسته‌های مشتریان کمال حساسیت و توجه را مد نظر قرار دهند.

تماس با ما

 

ico2 دفتر مرکزی: خیابان سهروردی جنوبی، خیابان ملک، نبش کوچه فرهومند، پلاک یک، طبقه یک، واحد 3

تلفن: 88401071-021

ico2 شعبه نیاوران: خیابان باهنر(نیاوران)، پایین تر از سه راه یاسر، پلاک 252، مجتمع آوا نیاوران یک، واحد 102

تلفن: 26851060-021

ارتباط با مدیریت: 1460345-0912  Info@GitaGasht.com

1n

این پکیج را برای دوستان خود بفرستید

1a

این صفحه را برای دوستان خود بفرستید

1n

این پکیج را برای دوستان خود بفرستید

1a

این صفحه را برای دوستان خود بفرستید

منو موبایلی

تماس بگیرید