چیراشی دان Chirashi-don

چیراشی دان Chirashi-don : 

  •  بسیاری از افراد غذای ژاپنی را در سوشی و تمپورا می شناسند، اما باید بدانید چیراشی دان هم یکی دیگر از غذاهای ژاپنی می باشد که در تور ژاپن همراه با آژانس گیتا گشت می توانید این غذا را امتحان کنید.

  • یکی از ویژگی های اصلی ژاپنی ها غذا هایی خاص و ویژه آنها می باشد، چیراشی دان هم یکی از خاص ترین غذاهای آنها است که فقط در ژاپن می توانید آن را امتحان کنید.

  • چیراشی دان یکی از غذاهای ژاپنی است که با خاویار فراوان سرو می شود.

  • مقوی بودن این غذا را می توان از خاویارهایی که درون آن ریخته می شود متوجه شد. البته ماهی خام هم در این غذا مصرف می شود ولی یکی از شهرت های اصلی این غذای ژاپنی خاویارهایی است که درون آن می باشد.

  • همانطور که گفتیم در این غذا خاویار ریخته می شود، به همین علت این غذا را نسبت به دیگر غذاهای ژاپنی متمایز کرده است.

  • اما یکی دیگر از ویژگی های این غذا که خاص بودن آن را دو چندان کرده است، ماهی ویژه ای می باشد که در این غذا استفاده می شود.

  • ماهی که در چیراشی دان مورد مصرف قرار می گیرد مانند سوشی خام است ولی نوع این ماهی ها با یکدیگر متفاوت است.

  • این غذا به دلیل این که فقط در ژاپن سرو می شود نسبت به سوشی کمتر شناخته شده است.

  • همراه با ماهی و خاویاری که در چیراشی دان وجود دارد انواع سبزیجات و ترشی و سس سویا هم ریخته می شود که طعم آن را لذیذ می کند، خاویارهایی که درون این غذا می باشند مانند یاقوت هایی قرمز رنگ می درخشند و خوش طعم ترش می کنند. به قدری این خوراکی رنگارنگ و زیبا می شود که هرکسی را وسوسه می کند.

درباره گیتاگشت

 

شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری گیتاگشت در سال ۱۳۸۳ تأسیس گردید و هم اکنون با پرسنل مجرب و حرفه‌ای در صنعت گردشگری در دو شعبه و با قراردادن اصل مشتری مداری و جلب رضایت حداکثری در سرلوحه امور خود قدم به عرصه دنیای زیبا ولی پیچیده گردشگری نهاد.

مدیران مجموعه گیتاگشت با پرهیز از بزرگنمایی و شعارزدگی در کمال واقع‌بینی به مسئولیت سنگین و حساس خود اذعان داشته و دارند. کلیه پرسنل و مدیران موظف‌اند تا با شناسائی نواقص و نقاط ضعف مجموعه در صدد رفع آنها برآمده و در برآوردن خواسته‌های مشتریان کمال حساسیت و توجه را مد نظر قرار دهند.

تماس با ما

 

ico2 دفتر مرکزی: خیابان سهروردی جنوبی، خیابان ملک، نبش کوچه فرهومند، پلاک یک، طبقه یک، واحد 3

تلفن: 88401071-021

ico2 شعبه نیاوران: خیابان باهنر(نیاوران)، پایین تر از سه راه یاسر، پلاک 252، مجتمع آوا نیاوران یک، واحد 102

تلفن: 26851060-021

ارتباط با مدیریت: 1460345-0912  Info@GitaGasht.com

1n

این پکیج را برای دوستان خود بفرستید

1a

این صفحه را برای دوستان خود بفرستید

1n

این پکیج را برای دوستان خود بفرستید

1a

این صفحه را برای دوستان خود بفرستید

منو موبایلی

تماس بگیرید