سبو Cebu

سبو Cebu : 

  • سبو شهری مهم در فیلیپین است که به دلیل دارا بودن جاذبه های متعدد توریستی و تاریخی، همه ساله پذیرای مهمانان و توریست های زیادی از سراسر نقاط جهان است. این شهر همچنین دارای بیش از 150 جزیره کوچک و بزرگ است که با فضای طبیعی زیبا و زیر ساخت های دریایی مناسب، برای گردش، بازی های آبی و ... مناسب هستند. می توان گفت در سبو همه نوع توریست می توانند به جاذبه دلخواهشان دست پیدا کنند.

  • در این مطلب تعدادی از برترین جاذبه های گردشگری شهر سبو برای شما معرفی می شود. شما می توانید با ثبت نام و شرکت در تور فيليپين آژانس گیتاگشت، به این شهر زیبا سفر کنید. تا پایان این مطلب با ما همراه باشید.

  • این شهر یک شهر پرجمعیت با ترافیک بالا در فیلیپین به حساب می آید. اما در عین حال دارای جاذبه های بسیار زیادی است. معبد تائویست یکی از نقاط تاریخی و با معماری چینی این شهر است که به دلیل شکل معماری و همچنین زاویه دید نسبت به شهر، یک مکان بسیار زیبا است. جاذبه توریستی بعدی در این شهر، معبد لی است که دارای معماری غربی و رومی است و شکل مناسب و زیبایی دارد. مجسمه های سنگی، کتابخانه، موزه و... درون این مجموعه آثار جالبی را درون خود جای داده است.

  • باغ گل سیرائو در بخش بوسای نیز از دیگر جاذبه های زیبای این شهر است. در این باغ طرح های زیبایی با استفاده از گل ها اجرا شده است که نظر هر بیننده ای را به خود جلب می کند. به این منطقه آمستردام کوچک نیز گفته می شود.

  • آبشار کازاوان از دیگر زیبایی های طبیعی شهر سبو است که آب شفاف و فیروزه ای رنگ به صورت سه مرحله ای از آن خارج می شود. این آبشار از آب چشمه های کوه های اطراف خود سرچشمه می گیرد و به مروارید فیلیپین معروف شده است.

  • در کنار جاذبه های فوق، باید جزیره های متعدد و زیبای شهر سبو مانند پسکادور را به همراه آثار تاریخی و طبیعی دیگر به جاذبه های این شهر زیبا اضافه کنیم.

نظر دادن

درباره گیتاگشت

 

شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری گیتاگشت در سال ۱۳۸۳ تأسیس گردید و هم اکنون با پرسنل مجرب و حرفه‌ای در صنعت گردشگری در دو شعبه و با قراردادن اصل مشتری مداری و جلب رضایت حداکثری در سرلوحه امور خود قدم به عرصه دنیای زیبا ولی پیچیده گردشگری نهاد.

مدیران مجموعه گیتاگشت با پرهیز از بزرگنمایی و شعارزدگی در کمال واقع‌بینی به مسئولیت سنگین و حساس خود اذعان داشته و دارند. کلیه پرسنل و مدیران موظف‌اند تا با شناسائی نواقص و نقاط ضعف مجموعه در صدد رفع آنها برآمده و در برآوردن خواسته‌های مشتریان کمال حساسیت و توجه را مد نظر قرار دهند.

تماس با ما

 

ico2 دفتر مرکزی: خیابان سهروردی جنوبی، خیابان ملک، نبش کوچه فرهومند، پلاک یک، طبقه یک، واحد 3

تلفن: 88401071-021

ico2 شعبه نیاوران: خیابان باهنر(نیاوران)، پایین تر از سه راه یاسر، پلاک 252، مجتمع آوا نیاوران یک، واحد 102

تلفن: 26851060-021

ارتباط با مدیریت: 1460345-0912  Info@GitaGasht.com

1n

این پکیج را برای دوستان خود بفرستید

1a

این صفحه را برای دوستان خود بفرستید

1n

این پکیج را برای دوستان خود بفرستید

1a

این صفحه را برای دوستان خود بفرستید

منو موبایلی

تماس بگیرید