بیبیمباپ Bibimbap

بیبیمباپ Bibimbap : 

  • یکی از علت های رونق جاذبه گردشگری در کره جنوبی بی شک غذاهای پلویی آن با ادویه مخصوص به فرد آن است که طعمی بی مانند را خلق می کند به طوری که در هیچ جایی از دنیا به جز کره جنوبی نمی توان این ترکیب وصف نشدنی را پیدا کرد.

  • از جمله غذاهای پلویی می توان با اعتماد کامل بیبیمباپ را برای گردشگران خارجی که این کشور بی نظیر با اداب و رسوم خاص خود را برای مسافرت انتخاب کرده اند نام برد، غذایی پلویی به همراه قارچ، گوشت لذیذ، سبزیجات سرخ شده و ادویه دار مخصوص خود که اصطلاحا به آن نامول می گویند در کنار سویا و رب فلفل تند طعمی شگفت انگیز را به وجود می آورد که به همراه یک نیمروی عسلی غذایی با ارزش بالا را پدید می آورد که تنها آن را در کره جنوبی پیدا خواهید کرد.

  • در تور های گیتا گشت ما شما را با باکیفیت ترین رستوران های محلی کره جنوبی آشنا می کنیم تا از چشیدن بیبیمباپ کره ای در آن لذت ببرید و طعمی فراموش نشدنی را تجربه کنید، صرف این پلوی خاص به همراه سبزیجات، قارچ و گوشت لذیذ از نظر کمیت و کیفیت غذایی در رتبه بالایی قرار دارد و در کنار طعم دلنشین آن برای سلامتی شما جهانگردان عزیز توصیه می شود.

  • هدف ما در تور کره جنوبی لذت بردن از فرهنگ بومی کره جنوبی به خصوص در کنار غذا های بومی منحصر به فرد آن است که شما می توانید آن را در بهترین و با کیفیت ترین رستوران های این کشور مهمان نواز تجربه کنید، طعمی دلپذیر که برای تجربه دوباره آن بی شک برای مسافرت به کره جنوبی از گیتا گشت تور کره را رزرو خواهید کرد چرا که ما بهترین امکانات را برای شما تدارک خواهیم دید تا در کنار خانواده و دوستان خود بیشتر لذت را از تور کره جنوبی ببرید و این خاطره را هرگز از یاد نبرید و به دوستان خود توصیه کنید.

  • بیبیمباپ یک غذای شرقی است که طعم و عطر بوی لذیذ آن هر توریست و جهانگردی را برای چشیدن طعم گوشت پخته شده به همراه پلو و سبزیجات سرخ شده وسوسه می کند.

نظر دادن

درباره گیتاگشت

 

شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری گیتاگشت در سال ۱۳۸۳ تأسیس گردید و هم اکنون با پرسنل مجرب و حرفه‌ای در صنعت گردشگری در دو شعبه و با قراردادن اصل مشتری مداری و جلب رضایت حداکثری در سرلوحه امور خود قدم به عرصه دنیای زیبا ولی پیچیده گردشگری نهاد.

مدیران مجموعه گیتاگشت با پرهیز از بزرگنمایی و شعارزدگی در کمال واقع‌بینی به مسئولیت سنگین و حساس خود اذعان داشته و دارند. کلیه پرسنل و مدیران موظف‌اند تا با شناسائی نواقص و نقاط ضعف مجموعه در صدد رفع آنها برآمده و در برآوردن خواسته‌های مشتریان کمال حساسیت و توجه را مد نظر قرار دهند.

تماس با ما

 

ico2 دفتر مرکزی: خیابان سهروردی جنوبی، خیابان ملک، نبش کوچه فرهومند، پلاک یک، طبقه یک، واحد 3

تلفن: 88401071-021

ico2 شعبه نیاوران: خیابان باهنر(نیاوران)، پایین تر از سه راه یاسر، پلاک 252، مجتمع آوا نیاوران یک، واحد 102

تلفن: 26851060-021

ارتباط با مدیریت: 1460345-0912  Info@GitaGasht.com

1n

این پکیج را برای دوستان خود بفرستید

1a

این صفحه را برای دوستان خود بفرستید

1n

این پکیج را برای دوستان خود بفرستید

1a

این صفحه را برای دوستان خود بفرستید

منو موبایلی

تماس بگیرید