Bangkok Flower Market

Bangkok Flower Market اوجی از رنگ، زیبایی و رایحه خوش : 

در Bangkok Flower Market کشور تایلند، واقع بر جنوب شرقی قاره آسیا سرمست و شوق زده در میان انواع رنگارنگی از خوش عطر ترین گلهای جهان قدم بزنید. آنگاه بازار عمده فروشی و خرده فروشی پر رونق Bangkok Flower Market را که به شکل بسیار افسانه ای، قلمرو زیبایی خود را به گردشگران و مردم محلی تایلند عرضه می دارد، خواهید دید. در Bangkok Flower Market معروف و دیدنی، فروشندگان مغازه ها، زیباترین گلها را در شکیل ترین چیدمان تزئینی و یا در دسته های 50 تایی یا 100 تایی در معرض فروش قرار می دهند. در بررسی زیبایی های Bangkok Flower Market، همراه ما باشید.

آنچه در غوغای نشاط آور Bangkok Flower Market خواهید دید

بازار محبوب گلهای تازه بانکوک که به طرز شگفت آوری ارزان و کم هزینه جلوه می کند، در جاده چاک پت (Chak Phet Road) و در نزدیک سافان فوت (Saphan Phut) یا پل یادبود (Memorial Bridge) قرار دارد. شما شاهد مغازه های  فروش گل Bangkok Flower Market، در دو یا سه طبقه دو طرف جاده اصلی در جنوب معبد بودایی فو (Wat Pho) در حالتی که به اسکله رودخانه دسترسی دارد، می باشید. گرچه بازار 24 ساعته بر روی گردشگران باز است، اما پیشنهاد ویژه، در بازدید ساعات اولیه قبل از شروع طلوع آفتاب از این بازار است. زیرا اوج عطر و زیبایی رنگین کمان گل ها، در آن زمان از نیمه شب که کامیون داران گل های با طراوت و شاداب را تحویل می دهند، تماشایی و براستی در اوج است.

گذری دیگر به Bangkok Flower Market  

باید بدانید که گل نقش بسیار مهمی، در فرهنگ و حتی مذهب تایلندی ها دارد. آنان از Bangkok Flower Market، گل های زیبا و رنگارنگ سوسن و ارکیده و ... را به نشانه احترام، عشق و محبت در روزهای خاص مانند روز مادران و یا ولنتاین و یا اغلب گل های زیبای نیلوفر آبی، یاس و گل داودی را، در معابد به خدایان خود تقدیم می دارند.

سخن پایانی:

در تور تايلند همراه با آژانس خوش سلیقه در جهانگردی گیتاگشت، سری به Bangkok Flower Market بزنید. آنگاه در رایحه زیباترین گل ها غرق شوید، مستانه لذت ببرید و شاخه های گل ارکیده را که نشانگر عشق و زیبایی، همچنین رزهای قرمز هیجان انگیز را که پیام زیبایی خالصانه را زنده می سازند و رز های جادویی سفید را که معرف عشق پاک و روحانی است را، از Bangkok Flower Market تهیه و به آنان که دوستشان دارید، تقدیم کرده  تا زیباترین و شوق آور ترین خاطرات سفر را، جاودانگی ببخشید.  

نظر دادن

درباره گیتاگشت

 

شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری گیتاگشت در سال ۱۳۸۳ تأسیس گردید و هم اکنون با پرسنل مجرب و حرفه‌ای در صنعت گردشگری در دو شعبه و با قراردادن اصل مشتری مداری و جلب رضایت حداکثری در سرلوحه امور خود قدم به عرصه دنیای زیبا ولی پیچیده گردشگری نهاد.

مدیران مجموعه گیتاگشت با پرهیز از بزرگنمایی و شعارزدگی در کمال واقع‌بینی به مسئولیت سنگین و حساس خود اذعان داشته و دارند. کلیه پرسنل و مدیران موظف‌اند تا با شناسائی نواقص و نقاط ضعف مجموعه در صدد رفع آنها برآمده و در برآوردن خواسته‌های مشتریان کمال حساسیت و توجه را مد نظر قرار دهند.

تماس با ما

 

ico2 دفتر مرکزی: خیابان سهروردی جنوبی، خیابان ملک، نبش کوچه فرهومند، پلاک یک، طبقه یک، واحد 3

تلفن: 88401071-021

ico2 شعبه نیاوران: خیابان باهنر(نیاوران)، پایین تر از سه راه یاسر، پلاک 252، مجتمع آوا نیاوران یک، واحد 102

تلفن: 26851060-021

ارتباط با مدیریت: 1460345-0912  Info@GitaGasht.com

1n

این پکیج را برای دوستان خود بفرستید

1a

این صفحه را برای دوستان خود بفرستید

1n

این پکیج را برای دوستان خود بفرستید

1a

این صفحه را برای دوستان خود بفرستید

منو موبایلی

تماس بگیرید