پارک حیوانات‏‏‏‎ بالی

پارک حیوانات بالی :

شناختی بیشتر از پارک حیوانات بالی

اگر تمایل دارید که حیوانات وحشی مانند ببر، شیر و حتی کروکودیل را در نزدیکی خود ببینید، در پارک حیوانات بالی چنین امری امکان پذیر است. پارک حیوانات بالی، در میان محلی ها به عنوان سافاری پارک نامیده می شود. این بار قصد داریم به عوض دیدار از معابد باستانی و تاریخی بالی، این قطب گردشگری اندونزی فقط به  تماشای حیوانات وحشی و جانوران کمیاب برویم. حیواناتی که از سه مکان اندونزی، هند و افریقا به پارک حیوانات بالی انتقال یافته اند. پارک حیوانات بالی که به عنوان پارک سافاری و مارین بالی شناخته می شود.

نواحی مختلف پارک سافاری و مارین بالی (Bali Safari And Marine Park)

بی شک در گردشگری از پارک حیوانات بالی، با گنجینه ای پر ارزش از تجارب شگفت انگیز و خارق العاده مواجه می شوید. پارک حیوانات بالی را به منزله، باغ وحشی آزاد مشاهده خواهید کرد. شما تنها با برخورداری از خدمات سافاری اتوبوسی و یا شاتل، امکان دیدار از حیواناتی را که رها در قلمرو خود می چرخند، پیدا خواهید کرد. پارک حیوانات بالی به سال 2007 میلادی، با بیشتر از 80 گونه از حیوانات تأسیس شد. پارک سافاری، از دو بخش اساسی تشکل می شود. بخش نخست، محل زندگی حیوانات وحشی و در مواردی اهلی است. در ناحیه دوم پارک، گروه جانوران دریایی قرار دارد. شما در داخل اتوبوس ها می توانید از فاصله نزدیک از حیوانات عکس بگیرید. وحشی بودن حیوانات را حس کنید و آنان را در حین خوردن غذا تماشا کنید. حتی صدای وحشتناک غرش آنان را نیز بشنوید. همچنین می توانید در آکواریوم های مخصوص، انواعی از کوسه ماهی را نیز تماشا کنید.  

تنظیم وقت جهت بازدید از پارک حیوانات بالی

راستی جهت گردشگری از نقاط مختلف این پارک چهل هکتاری، باید یک روز خود را به دیدن این مجموعه اختصاص دهید. بخصوص هنگامی که زمان نمایش فیل ها، می رسد. آنگاه می توانید شاهد حرکات  جالب فیل های عظیم الجثه بشوید. در پارک حیوانات بالی، همچنین می توانید ناظر حرکات بازیگوشانه، اورانگوتانهای بچه سال باشید. شترمرغ ها را ببینید و حتی موفق به بازدید از گونه خاص ببر سفید هندی، نیز بشوید. شایان ذکر است که اگر به صورت خانوادگی از پارک بازدید بنمایید، تخفیفات ویژه ای در رابطه با شهر بازی نیز به شما تعلق خواهد گرفت.

سخن آخر:

اگر قصد سفر به جزیره بی نظیر و پر از جاذبه هایی دیدنی بالی را دارید، در گزینشی بهتر به انتخاب آژانس گیتاگشت با خدمات برتر در تور بالی اقدام کنید. آنگاه با استفاده از خدمات لوکس و خاص آژانس گیتاگشت، به همراه خانواده و با خیالی راحت دیدار از پارک حیوانات بالی را در یک روز کامل گردشگری بالی تعیین کرده و به تجارب عالی دست پیدا کنید.

نظر دادن

درباره گیتاگشت

 

شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری گیتاگشت در سال ۱۳۸۳ تأسیس گردید و هم اکنون با پرسنل مجرب و حرفه‌ای در صنعت گردشگری در دو شعبه و با قراردادن اصل مشتری مداری و جلب رضایت حداکثری در سرلوحه امور خود قدم به عرصه دنیای زیبا ولی پیچیده گردشگری نهاد.

مدیران مجموعه گیتاگشت با پرهیز از بزرگنمایی و شعارزدگی در کمال واقع‌بینی به مسئولیت سنگین و حساس خود اذعان داشته و دارند. کلیه پرسنل و مدیران موظف‌اند تا با شناسائی نواقص و نقاط ضعف مجموعه در صدد رفع آنها برآمده و در برآوردن خواسته‌های مشتریان کمال حساسیت و توجه را مد نظر قرار دهند.

تماس با ما

 

ico2 دفتر مرکزی: خیابان سهروردی جنوبی، خیابان ملک، نبش کوچه فرهومند، پلاک یک، طبقه یک، واحد 3

تلفن: 88401071-021

ico2 شعبه نیاوران: خیابان باهنر(نیاوران)، پایین تر از سه راه یاسر، پلاک 252، مجتمع آوا نیاوران یک، واحد 102

تلفن: 26851060-021

ارتباط با مدیریت: 1460345-0912  Info@GitaGasht.com

1n

این پکیج را برای دوستان خود بفرستید

1a

این صفحه را برای دوستان خود بفرستید

1n

این پکیج را برای دوستان خود بفرستید

1a

این صفحه را برای دوستان خود بفرستید

منو موبایلی

تماس بگیرید