ساحل آنسه ماژور

ساحل آنسه ماژور (Anse Major)

با یک کوهپیمایی از میان پارک ملی مورن سیشلوا (Morne Seychellois) می‌توانید به آنسه ماژور (Anse Major) برسید. با توجه به اینکه تنها راه جایگزین برای رسیدن به ساحل جزیره، قایق است، شما می‌توانید خود را در این نقطه پنهان و زیبا تنها بیابید و از تنهایی سرشار از آرامش خود لذت ببرید.

هم چنین می‌توانید از یک پیک‌ نیک عالی در این فضای خصوصی لذت ببرید و خود را غرق در زیبایی اطراف کنید. به غیر از چند ساختمان متروکه قدیمی چیز دیگری از مدرنیته در آن جا وجود ندارد و برای رسیدن به آن باید مسیری بیش از یک ساعت را طی کنید. هر چند می‌توانید در زیر آب‌های نیلگون جزیره به شنا هم بپردازید و از آب تنی در آب های گرم و دل چسب آن جا لذت ببرید.

آژانس مسافرت هوایی و گردشگری گیتاگشت مجری مستقیم تور سیشل شما را به بازدید از ساحل آنسه ماژور دعوت می‌کند.

این صفحه را برای دوستان خود بفرستید

نظر دادن

درباره گیتاگشت

 

شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری گیتاگشت در سال ۱۳۸۳ تأسیس گردید و هم اکنون با پرسنل مجرب و حرفه‌ای در صنعت گردشگری در دو شعبه و با قراردادن اصل مشتری مداری و جلب رضایت حداکثری در سرلوحه امور خود قدم به عرصه دنیای زیبا ولی پیچیده گردشگری نهاد.

مدیران مجموعه گیتاگشت با پرهیز از بزرگنمایی و شعارزدگی در کمال واقع‌بینی به مسئولیت سنگین و حساس خود اذعان داشته و دارند. کلیه پرسنل و مدیران موظف‌اند تا با شناسائی نواقص و نقاط ضعف مجموعه در صدد رفع آنها برآمده و در برآوردن خواسته‌های مشتریان کمال حساسیت و توجه را مد نظر قرار دهند.

تماس با ما

 

ico2 دفتر مرکزی: خیابان سهروردی جنوبی، خیابان ملک، نبش کوچه فرهومند، پلاک یک، طبقه یک، واحد 3

تلفن: 88401071-021

ico2 شعبه نیاوران: خیابان باهنر(نیاوران)، پایین تر از سه راه یاسر، پلاک 252، مجتمع آوا نیاوران یک، واحد 102

تلفن: 26851060-021

ارتباط با مدیریت: 1460345-0912  Info@GitaGasht.com

1n

این پکیج را برای دوستان خود بفرستید

1a

این صفحه را برای دوستان خود بفرستید

1n

این پکیج را برای دوستان خود بفرستید

1a

این صفحه را برای دوستان خود بفرستید

منو موبایلی

تماس بگیرید