ساحل آنسه لازیو

ساحل آنسه لازیو (Anse Lazio)

ساحل آنسه لازیو در شمال غرب جزیره واقع شده و حقیقتاً یک ساحل ویژه است. اگرچه اینجا در بین گردشگران محبوبیت بیشتری دارد اما هرگز بیش از حد شلوغ نمی‌شود. اگر به دنبال تنهایی و آرامش هستید باید صبح زود به اینجا سر بزنید. شنا کردن در آنس لازیو اغلب بسیار ایمن است اما باید توجه داشته باشید که موج‌ها حتی در روزهای به ظاهر آرام هم می‌توانند قوی باشند.

برای کسانی که به دنبال ریلکس کردن روی شن‌ها هستند استراحت زیر سایه درختان تاکاماکا را پیشنهاد می‌کنیم که در امتداد ۵۰۰ متری ساحل دیده می‌شوند. رانندگی تا این ساحل کار دشواری نیست زیرا تابلوهای راهنما مسیر را به شما نشان داده و یک پارکینگ هم وجود دارد. اتوبوس‌ها هم می‌توانند تا حد زیادی شما را همراهی کنند اما در راه برگشت باید دامنه یک تپه را خودتان پیاده طی کنید.

آژانس گردشگری گیتاگشت مجری مستقیم تور مسافرتی سیشل شما را به بازدید از ساحل آنسه لازیو دعوت می‌کند.

این صفحه را برای دوستان خود بفرستید

نظر دادن

درباره گیتاگشت

 

شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری گیتاگشت در سال ۱۳۸۳ تأسیس گردید و هم اکنون با پرسنل مجرب و حرفه‌ای در صنعت گردشگری در دو شعبه و با قراردادن اصل مشتری مداری و جلب رضایت حداکثری در سرلوحه امور خود قدم به عرصه دنیای زیبا ولی پیچیده گردشگری نهاد.

مدیران مجموعه گیتاگشت با پرهیز از بزرگنمایی و شعارزدگی در کمال واقع‌بینی به مسئولیت سنگین و حساس خود اذعان داشته و دارند. کلیه پرسنل و مدیران موظف‌اند تا با شناسائی نواقص و نقاط ضعف مجموعه در صدد رفع آنها برآمده و در برآوردن خواسته‌های مشتریان کمال حساسیت و توجه را مد نظر قرار دهند.

تماس با ما

 

ico2 دفتر مرکزی: خیابان سهروردی جنوبی، خیابان ملک، نبش کوچه فرهومند، پلاک یک، طبقه یک، واحد 3

تلفن: 88401071-021

ico2 شعبه نیاوران: خیابان باهنر(نیاوران)، پایین تر از سه راه یاسر، پلاک 252، مجتمع آوا نیاوران یک، واحد 102

تلفن: 26851060-021

ارتباط با مدیریت: 1460345-0912  Info@GitaGasht.com

1n

این پکیج را برای دوستان خود بفرستید

1a

این صفحه را برای دوستان خود بفرستید

1n

این پکیج را برای دوستان خود بفرستید

1a

این صفحه را برای دوستان خود بفرستید

منو موبایلی

تماس بگیرید