ساحل آنسه اینتندنس

ساحل آنسه اینتندنس (Anse Intendance)

از زیباترین و بکرترین سواحل سیشل که یک کیلومتر طول دارد ساحل شنی آنسه است و به صورت هلالی شکل در جنوب جزیره ماهی واقع شده است. این ساحل برای موج سواری و همینطور برای قدم زدن با پای برهنه بر روی شن‌های گرم ساحل مناسب است. اگر قصد دارید حمام آفتاب بگیرید مطمئنا ساحل آنسه یکی از بهترین نقاط جهان است و اگر عاشق عکاسی و حتی نقاشی هستید می‌توانید بهترین قاب را در این ساحل زیبا که پر از درختان نخل است به تصویر بکشید.

لازم به ذکر است که ساحل آنسه لانه تعداد بسیاری از لاک‌پشت‌های این منطقه است و شما می‌توانید از ماه اکتبر تا فوریه تخمک گذاری این لاک‌پشت‌ها را  از نزدیک ببینید. 

به علت مواج بودن این ساحل در بعضی از مواقع برای شنا مناسب نیست، البته هر روز میزان خطر شنا بررسی می‌شود و آن را توسط پرچم‌های امنیتی در ساحل نصب می‌کنند تا در زمان مناسب گردشگران برای شنا وارد آب شوند. پیشنهاد می‌شود از ماه ژوئن تا سپتامبر از شنا کردن در این ساحل پرهیز کنید.

گیتاگشت مجری مستقیم تور سیشل در ایران شما را به دیدن ساحل آنسه دعوت می‌کند.

این صفحه را برای دوستان خود بفرستید

نظر دادن

درباره گیتاگشت

 

شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری گیتاگشت در سال ۱۳۸۳ تأسیس گردید و هم اکنون با پرسنل مجرب و حرفه‌ای در صنعت گردشگری در دو شعبه و با قراردادن اصل مشتری مداری و جلب رضایت حداکثری در سرلوحه امور خود قدم به عرصه دنیای زیبا ولی پیچیده گردشگری نهاد.

مدیران مجموعه گیتاگشت با پرهیز از بزرگنمایی و شعارزدگی در کمال واقع‌بینی به مسئولیت سنگین و حساس خود اذعان داشته و دارند. کلیه پرسنل و مدیران موظف‌اند تا با شناسائی نواقص و نقاط ضعف مجموعه در صدد رفع آنها برآمده و در برآوردن خواسته‌های مشتریان کمال حساسیت و توجه را مد نظر قرار دهند.

تماس با ما

 

ico2 دفتر مرکزی: خیابان سهروردی جنوبی، خیابان ملک، نبش کوچه فرهومند، پلاک یک، طبقه یک، واحد 3

تلفن: 88401071-021

ico2 شعبه نیاوران: خیابان باهنر(نیاوران)، پایین تر از سه راه یاسر، پلاک 252، مجتمع آوا نیاوران یک، واحد 102

تلفن: 26851060-021

ارتباط با مدیریت: 1460345-0912  Info@GitaGasht.com

1n

این پکیج را برای دوستان خود بفرستید

1a

این صفحه را برای دوستان خود بفرستید

1n

این پکیج را برای دوستان خود بفرستید

1a

این صفحه را برای دوستان خود بفرستید

منو موبایلی

تماس بگیرید