بازار خیابانی آمه یوکو Ameyoko

بازار خیابانی آمه یوکو Ameyoko : 

  • بازار خیابانی آمه یوکو، یکی از مراکز خرید توکیو و بازاری پر از شادابی، زندگی و هیجان است.

  • بازار خیابانی آمه یوکو یکی از بازارهایی است که تمامی کشورها در خیابان های خود آن را برگزار می کنند.

  • بازدید از بازار خیابانی آمه یوکو به بیشتر گردشگران توصیه می شود. شما اگر علاقه ای به دانستن فرهنگ و آداب ژاپنی ها داشته باشد می توانید در تور ژاپن همراه با آژانس گیتا گشت به ژاپن مسافرت کنید و از این بازار زیبا دیدن فرمایید.

  • بازار خیابانی آمه یوکو سرشار از حس انرژی و شادابی دارد که شما با رفتن به این بازار با فرهنگ  و آداب و رسوم ژاپنی ها آشنا می شوید.

  • بازار خیابانی آمه یوکو در خیابان توسط فروشندگان برپا می شود که هرگونه اجناسی در آن به فروش می رسد و بیشتر افرادی که در این بازار هستند از افراد بومی می باشند که به خرید روزمره خود می روند.

  • همانطور که میدانید غذاهای ژاپنی هم یکی از ویژگی های خاص این کشور حساب می شود که باید یک بار هم شده آنها را امتحان کنید.

  • اگر شما به یکی از خوراکی ها و غذاهای ژاپنی علاقه مند شوید و مزه آن را دوست داشته می باشید، می توانید ادویه های خاصی را که در درون آن میریزند را در بازار خیابانی آمه یوکو پیدا کنید و خریداری نمایید.

  • همه ما به خوبی می دانیم یکی از خصوصیات هر کشوری فرهنگ آن کشور می باشد که با شناخت فرهنگ آنها می توانید خصوصیات دیگر آنها را هم بشناسید.

  • اگر به فرهنگ و آداب و رسوم کشور ژاپن علاقه داشته باشید با رفتن به بازار خیابانی آمه یوکو بسیاری از فرهنگ های آنها را می توانید از نزدیک مشاهده کنید. پس رفتن به این بازار محلی را حتما به شما توصیه می کنیم و مطمئن باشید از دیدن آن لذت خواهید برد.

درباره گیتاگشت

 

شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری گیتاگشت در سال ۱۳۸۳ تأسیس گردید و هم اکنون با پرسنل مجرب و حرفه‌ای در صنعت گردشگری در دو شعبه و با قراردادن اصل مشتری مداری و جلب رضایت حداکثری در سرلوحه امور خود قدم به عرصه دنیای زیبا ولی پیچیده گردشگری نهاد.

مدیران مجموعه گیتاگشت با پرهیز از بزرگنمایی و شعارزدگی در کمال واقع‌بینی به مسئولیت سنگین و حساس خود اذعان داشته و دارند. کلیه پرسنل و مدیران موظف‌اند تا با شناسائی نواقص و نقاط ضعف مجموعه در صدد رفع آنها برآمده و در برآوردن خواسته‌های مشتریان کمال حساسیت و توجه را مد نظر قرار دهند.

تماس با ما

 

ico2 دفتر مرکزی: خیابان سهروردی جنوبی، خیابان ملک، نبش کوچه فرهومند، پلاک یک، طبقه یک، واحد 3

تلفن: 88401071-021

ico2 شعبه نیاوران: خیابان باهنر(نیاوران)، پایین تر از سه راه یاسر، پلاک 252، مجتمع آوا نیاوران یک، واحد 102

تلفن: 26851060-021

ارتباط با مدیریت: 1460345-0912  Info@GitaGasht.com

1n

این پکیج را برای دوستان خود بفرستید

1a

این صفحه را برای دوستان خود بفرستید

1n

این پکیج را برای دوستان خود بفرستید

1a

این صفحه را برای دوستان خود بفرستید

منو موبایلی

تماس بگیرید