کوتا بیچ

کوتا بیچ : 

تلفیقی از بازارهای سنتی و مدرن در کوتا بیچ

به محله پر از هیجان کوتا بیچ آمده ایم تا با خریدی مطلوب، مهر تأییدی بر تکمیل جاذبه گردشگری در بالی بزنیم. در نگاه اول کوتا بیچ با مغازه های سنتی در همجواری با  Shopping Center مدرن محله، خیره کننده و حیرت آور به نظر می رسد. صحبت از پاساژی می گوییم که در منطقه جنوبی بالی قرار دارد و بالی که خود ستاره گردشگری اندونزی کشوری در جنوب شرقی آسیا است. شنیده ایم که توریست بالی بدون گذر از این قدیمی ترین مرکز خرید، به سهولت قادر به ترک این جزیره پر از سرگرمی و نشاط نمی گردد. پس شما هم در گردشگری از مرکز خرید کوتا بیچ، همراه ما باشید.

همه چیز در مراکز خرید کوتا بیچ

چه معرکه جالب توجهی از خرید همانا نقطه ضعف زیبای خانمانه، در کوتا بیچ برقرار است. در مرکز خریدی به مساحت 7/3 هکتار در این  محله قدیمی از پوشاک گرفته تا عتیقه جات آنتیک، از سویی دیگر وسایل الکترونیکی یا طلا و جواهرات همه چیز برای خرید شما فراهم است. بهترین لباسهای ورزشی و انواع معتبری از صنایع دستی، حکاکی های زیبا روی چوب یا سنگ و برترین سوغاتی از هنرهای دستی جزیره بالی را در اینجا می بینید. راستی  صبر کنید تعداد زیادی فروشگاه و مغازه کوچک، با هزینه های باورنکردنی و ارزان در محله کوتا بیچ دیده می شود.. اجناس به صورتی اغواگرانه و با قیمتهای مناسب، در پشت ویترین مغازها حسابی شما را بهت زده می کنند. تازه بخاطر می آورید که اینجا محله قدیمی کوتا بیچ است و شما هرگز نمی توانید  بدون خریدی مناسب محله  را ترک نمایید.

کوتا بیچ واک بالی (Kuta Beachwalk Bali)  یک دنیای مترقی

بی شک دنیای دیگری را در Trade Center  کوتا بیچ واک خواهید دید. باز هم در همین منطقه قدیمی هستید. اما  این بار می توانید در نزدیکی ساحل قدم بزنید و یا برای خرید به هر یک از سه طبقه این مرکز تجاری مدرن وارد شوید. فروشگاه هایی که از بهترین برندهای معروف جهانی، نظیر آدیداس، نایک، شنل، کارل و ...  به عرضه اجناس خود مشغول هستند. آنچنان که گاه از دیدن تخفیفات این فروشگاه ها  بهت زده خواهید شد.

کلام پایانی:

با انتخاب آژانس برتر گیتاگشت در جهانگردی، فرصت را مغتنم بشمارید و در تور بالي ثبت نام نمایید. آنگاه در جزیره بالی، انواع کافه ها و رستورانهای سنتی و مدرن را ببینید که برای پذیرایی از شما اعلام آمادگی می نمایند. حتی می توانید جهت صرف غذا به فودکورت زیبا و مدرنیته مرکز خرید، کوتا بیچ واک نیز سر بزنید. حالا دیگر ممکن است به این موضوع افتخار کنید که غذایی خوشمزه یا قهوه ای تازه را با مناسبترین هزینه در کوتا بیچ نوش جان می نمایید.

نظر دادن

درباره گیتاگشت

 

شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری گیتاگشت در سال ۱۳۸۳ تأسیس گردید و هم اکنون با پرسنل مجرب و حرفه‌ای در صنعت گردشگری در دو شعبه و با قراردادن اصل مشتری مداری و جلب رضایت حداکثری در سرلوحه امور خود قدم به عرصه دنیای زیبا ولی پیچیده گردشگری نهاد.

مدیران مجموعه گیتاگشت با پرهیز از بزرگنمایی و شعارزدگی در کمال واقع‌بینی به مسئولیت سنگین و حساس خود اذعان داشته و دارند. کلیه پرسنل و مدیران موظف‌اند تا با شناسائی نواقص و نقاط ضعف مجموعه در صدد رفع آنها برآمده و در برآوردن خواسته‌های مشتریان کمال حساسیت و توجه را مد نظر قرار دهند.

تماس با ما

 

ico2 دفتر مرکزی: خیابان سهروردی جنوبی، خیابان ملک، نبش کوچه فرهومند، پلاک یک، طبقه یک، واحد 3

تلفن: 88401071-021

ico2 شعبه نیاوران: خیابان باهنر(نیاوران)، پایین تر از سه راه یاسر، پلاک 252، مجتمع آوا نیاوران یک، واحد 102

تلفن: 26851060-021

ارتباط با مدیریت: 1460345-0912  Info@GitaGasht.com

1n

این پکیج را برای دوستان خود بفرستید

1a

این صفحه را برای دوستان خود بفرستید

1n

این پکیج را برای دوستان خود بفرستید

1a

این صفحه را برای دوستان خود بفرستید

منو موبایلی

تماس بگیرید