سانور بیچ

سانور بیچ : 

مرکز خرید سانور بیچ در سواحل آرام و زیبای دریای بالی

اینبار مرکز خرید سانور بیچ در مقصد گردشگری، ما نقش می یابد تا هم فال باشد و هم تماشا. بهره ای بگیریم از بازار سانور بیچ، در کرانه ساحلی که آرام است و آرامش می بخشد. حتی انجام بازی مهیج و نفسگیر تنیس بر سواحل بی نظیر سانور، حالی خوش می بخشد و خرید در مرکز خرید سانور بیچ را جذابتر می سازد.

بازار سانور بیچ (Sanur Beach)

گرچه انتخاب اجناس در مرکز خرید سانور بیچ، از آنچنان دامنه گسترده ای برخوردار نیست. اما در عوض شما می توانید در مرکز خرید سانور بیچ، به خرید اقسام متفاوت و با کیفیتی از لباس های شنا اقدام نمایید. در این ساحل همچنین می توانید، نشان از بوتیکها و مغازه هایی بیابید که آثار باستانی، کارهای هنری زیبا و دست سازه های هنرمندانه چوبی بالی را به معرض فروش گذاشته اند.

خرید از سانور بیچ و دیگر مراکز خرید بالی

رسمی مرسوم در مراکز خرید کشورهای آسیای جنوب شرقی که البته بالی نیز از آن مستثنی نیست، وجود دارد و آن چیزی جز چانه زنی و تخفیف گرفتن نیست. پس حالا خود را آماده مهیج ترین خرید، در تور بالی بسازید. در فاصله اندکی از سانور بیچ مرواریدهای بسیار زیبایی را که از دریای بالی صید شده اند، در جواهر فروشی های منطقه سانور می بینید. شما به سهولت می توانید با خرید جواهرات گرانقیمت بالی، با هزینه ای بسیار نازلتر، موجبات سپاس همسر خود را از این خرید شیرین فراهم آورید.

گذری به دیگر مراکز سانور

گفتنی ها باقی است، اما اگر خسته شده اید، بهتر است سری به فروشگاه دو طبقه هاردیز (Hardy's) بزنید. در طبقه اول یک سوپرمارکت است که همه چیز در آن از مواد غذایی تازه، نان، غذاهای دریایی، سبزیجات و گوشت وجود دارد. بهتر است با یک نوشیدنی خنک، خستگی را از تن دور سازید. آنگاه با خیال جمع به طبقه دوم که فروشگاهی برای محصولاتی نظیر پوشاک مردانه، زنانه و کودکانه است، بروید. همچنین از انواع لوازم خانگی و لباسهای با چاپ بالی نیز، دیدن بفرمایید. بعد از گذر از هاردیز، شما با اعجابی از صنایع دستی، مبلمان، تابلوهای روح افزای نقاشی و حتی سنگ هایی که با ظرافت تمام حکاکی شده و برش خورده اند، مواجه خواهید شد.

سخن آخر:

یکی از مراکز خرید در سانور، یکشنبه بازار سانور (Sanur Sunday Market) است. شما براحتی می توانید انواع کیک، نان، سبزیجات محلی، لباس های مد روز، اسباب بازی، جواهرات و دیگر سوغات بالی را در آن پیدا کنید. بنابراین در همسفری با آژانس معتبر و خاص گیتاگشت، در تور بالی فرصت را از دست ندهید. آنگاه تجربه ای دلچسب را در مراکز خرید سانور و سانور بیچ، با لذتی تمام به ذهن بسپارید.

نظر دادن

درباره گیتاگشت

 

شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری گیتاگشت در سال ۱۳۸۳ تأسیس گردید و هم اکنون با پرسنل مجرب و حرفه‌ای در صنعت گردشگری در دو شعبه و با قراردادن اصل مشتری مداری و جلب رضایت حداکثری در سرلوحه امور خود قدم به عرصه دنیای زیبا ولی پیچیده گردشگری نهاد.

مدیران مجموعه گیتاگشت با پرهیز از بزرگنمایی و شعارزدگی در کمال واقع‌بینی به مسئولیت سنگین و حساس خود اذعان داشته و دارند. کلیه پرسنل و مدیران موظف‌اند تا با شناسائی نواقص و نقاط ضعف مجموعه در صدد رفع آنها برآمده و در برآوردن خواسته‌های مشتریان کمال حساسیت و توجه را مد نظر قرار دهند.

تماس با ما

 

ico2 دفتر مرکزی: خیابان سهروردی جنوبی، خیابان ملک، نبش کوچه فرهومند، پلاک یک، طبقه یک، واحد 3

تلفن: 88401071-021

ico2 شعبه نیاوران: خیابان باهنر(نیاوران)، پایین تر از سه راه یاسر، پلاک 252، مجتمع آوا نیاوران یک، واحد 102

تلفن: 26851060-021

ارتباط با مدیریت: 1460345-0912  Info@GitaGasht.com

1n

این پکیج را برای دوستان خود بفرستید

1a

این صفحه را برای دوستان خود بفرستید

1n

این پکیج را برای دوستان خود بفرستید

1a

این صفحه را برای دوستان خود بفرستید

منو موبایلی

تماس بگیرید