شعبه مرکزی:02188401071
شعبه نیاوران:02126851060

سفر به سرزمین تجلی گاه خورشید، در تور ژاپن

 

در تور ژاپن قرعه اقبال گردشگری، شما را به دیاری محصور در میان آبها، سرزمینی که تجلی گاه خورشید است، در شرق آسیا و در اقیانوس آرام رهنمون می سازد. کشور ژاپن را در تور ژاپن خواهید دید که حتی کوههایش  نیز به عنوان جاذبه های زیبای تماشایی، در صنعت توریسم محسوب می گردد. سرزمینی که علی رغم فقر شدید منابع طبیعی، معدنی و حتی عدم وجود سرمایه های زیرزمینی و یا زمینی، ابرقدرتی در اقتصاد جهان به شمار می آید. قصد سفر در تور ژاپن با همراهی آژانس گیتا گشت به کشوری را داریم که درخت گیلاس یا ساکورا را، آیتی بر زیبایی های گذرای هستی و درخت کاج  یا ماتسو را نمادی بر درازای عمر می دانند. در تور ژاپن با یکی از پرهزینه ترین پایتخت های جهان یعنی شهر توکیو، پایتخت ژاپن آشنا می شوید. در بررسی تور ژاپن با آژانس لوکس و مجلل گیتاگشت، با ما همراه باشید.

تور ژاپن گیتاگشت (Japan Tour Gitagasht)

ژاپن متحمل ناگوارترین و تلخ ترین حادثه ای که در تمامی ادوار زندگی یک ملت ممکن است اتفاق بیفتد، بوده است. بمباران هسته ای هیروشیما و ناکازاکی ژاپن توسط کشور آمریکا، ژاپن را به تسلیم محض کشاند. بیایید در تور ژاپن گیتاگشت، در محل انفجار بمب اتمی به تماشای پارک و موزه ای به نام یادبود صلح بنشینید. آنگاه خاطراتی از ویرانی، نابودی و قتل عام وسیع مردم را در کشور ژاپن، پس از بمباران ببینید و بشنوید. همچنین بدانید که کشور کوهستانی ژاپن را با تعداد بسیاری جزایر آتشفشانی، در تور ژاپن می یابید که دارای حکومت مشروطه سلطنتی می باشد. اما در رابطه با مذهب حکایت از چیز دیگری است. در تور ژاپن شما در می یابید که ژاپنی ها معتقد به آیین شینتو می باشند. در این مسلک اصول وفاداری، به سه چیز صداقت و وجدان کاری، نظم و پاکیزگی و احترام به طبیعت، حکم اصلی را دارد. اما در تور ژاپن متوجه خواهید شد که ژاپنی ها بنا بر آیین مسیحیت ازدواج می کنند و تحت تأثیر مسلک  بودیسم، به استقبال مرگ می روند. مردم ژاپن به تصور اینکه اولین سرزمینی هستند که مکان طلوع آفتاب است، کشور خود را سرزمین آفتاب تابان می نامند. همچنین بد نیست بدانید که مجمع الجزایر ژاپن، دارای بیش از 6800 جزیره، ده رودخانه بزرگ و دوازده دریاچه می باشد. ضمناً در تور ژاپن متوجه خواهید شد که واحد پول ژاپن ین (Yen) می باشد و زبان رسمی کشور ژاپنی است. از آنجا که آبها سرزمین ژاپن را به تسخیر خود گرفته اند، بنابراین وجود ماهی در رژیم غذای ژاپنی ها، نقش عمده ای را ایفاء می نماید. پیشنهاد می شود که در تماشای جاذبه های خاص ژاپن در تور ژاپن، با آژانس گیتا گشت همراه شوید تا با برخورداری از مزایای لوکس و ویژه جهانگردی این شرکت، از بهترین امکانات بهره مند گردید.

قدم به دیار جاذبه های هیجان انگیز در تور ژاپن

در تور ژاپن به دیدار از مقدس ترین و بلندترین نماد کشور ژاپن، یعنی کوه مقدس فوجی که فوجی سان نامیده می شود، خواهید رفت. آنگاه قله رفیع فوجی را که به شکل مخروطی نامتقارن با پوششی سپید از برف دیده می شود، تماشا خواهید کرد. در تور ژاپن بدانید که این کوه با زیبایی های بی نظیر، در اغلب نقاشیهای ژاپنی نقشی جاودانه ایفاء می کنند. تازه اگر جزء کوهنوردان حرفه ای باشید، در تور ژاپن می توانید لذت یک کوهنوردی مهیج را در کوه فوجی امتحان کنید. یادتان باشد که در تور ژاپن گیتاگشت، تفرجگاه ساحلی کاماکورا را از خاطر نبرید. در این شهر شما می توانید نماهای دیدنی از چند معبد را ببینید. همچنین بدانید که  مجسمه عظیم برنزی بودا که در میان درختان سرسبز محاصره شده است، جالب توجه به نظر می رسد. یا در تور ژاپن به دیدار از قصر سپید رنگ هیمجی که بر فراز کوه واقع است، بروید. اگر در تور ژاپن همزمان با فصل شکوفه های گیلاس، به این قلعه تماشایی سر بزنید، همگام با آگاهی از تاریخ ژاپن می توانید ناظر یکی از رنگارنگ ترین و بی بدیل ترین چشم اندازهای زیبای طبیعت باشید. ثبت این لحظات هیجان انگیز، زیبا و دوست داشتنی را با گرفتن عکسهای دلچسب به خاطراتی به یاد ماندنی مبدل سازید.

باز هم گذر به جاذبه های تور ژاپن

 راستی بدانید که حیف است در فصلهای سرد سال در تور ژاپن، تماشای پارک میمون جیگو کدانی را از دست بدهید. این پارک بسیار زیبا اما حیرت انگیز، در دره ای واقع شده است که بخاطر سرمای بیش از حد هوا، به دره شیطانی شناخته می شود. چیزی که میمونها را به داخل این منطقه می کشاند، وجود چشمه های آب گرم آن است. ژاپن دارای گنجینه ای از جزایر زیبا و دیدنی است. از جمله آنها در تور ژاپن، می توان به سواحل ماسه های سفید رنگ ایشیگاکی که با درختان زیبای آناناس خودنمایی می کند، اشاره کرد. این سواحل مقصدی عالی برای جماعت توریست است که آبهای شفاف و زلال با زیبایی تمام در زیر نور خورشید می درخشند و یکی از مناظر هیجان انگیز عالم هستی را، خلق می کنند. شما می توانید در این سواحل به موج سواری یا ورزش هیجان انگیز غواصی بپردازید. همچنین گنجینه ای از درختان زرد آلوهای با طراوت و درختان شاداب گیلاس را که همچون بلورهای صورتی رخ می نمایند، در جزیره نوکونو ببینید. یا به تماشای مریم های سرخ رنگ در کنار بنفشه های خوش رایحه آن بپردازید و از احساس این عطرهای خوش، در تور ژاپن بوجد آمده و سرمست شوید.

مراکز خریدی بی نظیر و تست غذاها در تور ژاپن

اگر در رابطه با برند ها و هزینه کردن پول مشکل چندانی ندارید، در مراکز خرید ژاپن از جمله گینزا و یا اودیبا ونوس فورت در تور ژاپن، به خرید از معروفترین و گرانترین برندهای جهان بپردازید. همچنین می توانید جدیدترین وسایل تکنولوژی و آلات موسیقی را از مرکز خرید شینجوکو، در تور ژاپن خریداری نمایید. اما در رابطه با غذاهای ژاپن که به طعم و عطر خوشمزه معروفند، مواد اصلی آنها شامل برنج، لوبیا سبز، ماهی و میگو می باشد. اگر به خوردن ماهی خام علاقه دارید، در تور ژاپن تست غذای لوکس و پرهزینه سوشی را فراموش نکنید. شایان ذکر است که در تور ژاپن به این موضوع دقت نمایید که ظرف غذایتان را کاملاً از غذا خالی کنید.

سخن پایانی:

انتخاب آژانس گیتا گشت در تور ژاپن، برترین گزینه در تورهای مسافرتی و جهانگردی به حساب می آید. زیرا آژانس خاص و خلاق گیتاگشت، رضایتمندی از ارائه خدمات لوکس و مجلل جهت  مسافران گردشگری را در صدر ارکان مدیریتی خود  قرار می دهد. بنابراین همسفر با گیتاگشت در تور ژاپن نیز مانند سایر تورهای این مجموعه، خاص باشید و خاص سفر کنید.

 • visgworbc

  گیتاگشت - سفر به سرزمین تجلی گاه خورشید، در تور ژاپن [url=http://www.ga9q1ekxt848319w6wl1k0u3dz1t930is.org/]uvisgworbc[/url] avisgworbc visgworbc http://www.ga9q1ekxt848319w6wl1k0u3dz1t930is.org/

  2020-08-29 18:03:23
  nktmpur@outlook.com
 • bdikcnwblg

  گیتاگشت - سفر به سرزمین تجلی گاه خورشید، در تور ژاپن bdikcnwblg http://www.g380fmhd28962duk74m24xu5d67x9avms.org/ abdikcnwblg [url=http://www.g380fmhd28962duk74m24xu5d67x9avms.org/]ubdikcnwblg[/url]

  2023-10-10 11:05:29
  wtjwxit@outlook.com
 • bvwsoyqck

  گیتاگشت - سفر به سرزمین تجلی گاه خورشید، در تور ژاپن bvwsoyqck http://www.gvi47fad0a8911j30viy4n2b1uul2400s.org/ abvwsoyqck [url=http://www.gvi47fad0a8911j30viy4n2b1uul2400s.org/]ubvwsoyqck[/url]

  2023-10-21 01:03:20
  mtjnozn@outlook.com
 • yixbdxjscz

  گیتاگشت - سفر به سرزمین تجلی گاه خورشید، در تور ژاپن yixbdxjscz http://www.gwloj8y5o881gi23oz2x26iq70k61y14s.org/ [url=http://www.gwloj8y5o881gi23oz2x26iq70k61y14s.org/]uyixbdxjscz[/url] ayixbdxjscz

  2023-11-23 22:19:49
  qbmrqmn@outlook.com

نظر دادن

درباره گیتاگشت

 

شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری گیتاگشت در سال ۱۳۸۳ تأسیس گردید و هم اکنون با پرسنل مجرب و حرفه‌ای در صنعت گردشگری در دو شعبه و با قراردادن اصل مشتری مداری و جلب رضایت حداکثری در سرلوحه امور خود قدم به عرصه دنیای زیبا ولی پیچیده گردشگری نهاد.

مدیران مجموعه گیتاگشت با پرهیز از بزرگنمایی و شعارزدگی در کمال واقع‌بینی به مسئولیت سنگین و حساس خود اذعان داشته و دارند. کلیه پرسنل و مدیران موظف‌اند تا با شناسائی نواقص و نقاط ضعف مجموعه در صدد رفع آنها برآمده و در برآوردن خواسته‌های مشتریان کمال حساسیت و توجه را مد نظر قرار دهند.

گیتاگشت همراه همیشگی شما

واتساپ
Close and go back to page

تماس با ما

 

ico2 دفتر مرکزی: خیابان سهروردی جنوبی، خیابان ملک، نبش کوچه فرهومند، پلاک یک، طبقه یک، واحد 3

تلفن: 88401071-021

ico2 شعبه نیاوران: خیابان باهنر(نیاوران)، پایین تر از سه راه یاسر، پلاک 252، مجتمع آوا نیاوران یک، واحد 102

تلفن: 26851060-021

ارتباط با مدیریت: 1460345-0912  Info@GitaGasht.com

این پکیج را برای دوستان خود بفرستید
این پکیج را برای دوستان خود بفرستید

منو موبایلی

تماس بگیرید