Ports de Cerco (Border Gate)

Ports Do Cerco (Border Gate) راهی زمینی به دیار ماکائو

Ports Do Cerco (Border Gate) منطقه ای در نوک شمالی شبه جزیره ماکائو، در جنوب کشور چین است که با دروازه مرزی شناخته می شود. البته پرتغالی ها برای نخستین بار در سال 1849 برای کنار گذاشتن یک دیوار کهنه  که در زمان سلسله مینگ توسط چینی ها بنا نهاده شده بود، اقدام به ساخت این دروازه مرزی نمودند. در سال 1994 همزمان با بازسازی ماکائو، Ports Do Cerco (Border Gate) دروازه مرزی مورد بازدید جماعت بسیاری از گردشگران واقع شد. در بررسی Ports Do Cerco (Border Gate)  همراه ما باشید.

بنادر دو سرکو (دروازه مرزی) Ports Do Cerco (Border Gate) )

این دروازه که روزی تنها راه رفت و آمد به ماکائو محسوب می شد، شاهدی معتبر بر پیشرفت ماکائو است. باید بدانید که میدان مدرن Ports Do Cerco (Border Gate) توسط گیاهان و درختان سرسبز محاصره شده است. همچنین آگاه باشید که کاشی های آبی رنگ در دیواره های جانبی دروازه مرزی که به سبک اروپایی ساخته شده است، بر شکوه آن می افزاید. البته شعر شاعر پرتغالی به نام کاموز (Camoes) نیز بر دیوار دروازه، روایتی بر تاریخ ماکائو دارد. همینطور بسیاری از نقاشی های هنرمندان بومی که بر روی کاشی های Ports Do Cerco (Border Gate) کشیده شده است، تجلی گاه روشنی از تاریخ ماکائو می باشد. شما می توانید گذرگاه اصلی از ژی های (Zhuhai) به ماکائو را در Ports Do Cerco (Border Gate) ببینید که به چهار راه گونگبی Gongbei معروف است. این راه یکی از دو مرز زمینی، بین چین و ماکائو، غیر از گذرگاه دریایی و هوایی می باشد.

جزئیاتی بیشتر از Ports Do Cerco (Border Gate)

در صورتی که منظور شما خرید باشد، دقیقاً در خارج از بندر گونگبی، در بزرگترین بندر متصل به ماکائو و Zhuhai به یک مرکز تجاری به نام بندر Zhuha Plaza می رسید. این مرکز از رستورانها و کافه هایی در فضای باز و دلپذیر، سالنهای زیبایی، انواع فروشگاهها مطابق متد روز و حتی سالنهای ماساژ نیز تشکیل شده است. شما برای دوری از استرس و خستگی می توانید به یکی از سالنهای ماساژ این شاپینگ سنتر بروید و با لذت خود را برای ریلکس شدن آماده کنید. در واقع دروازه مرزی Ports Do Cerco (Border Gate)  از طریق این مرکز خرید، قابل دسترسی می باشد که البته گاهی ممکن است بسیار پرترافیک باشد.

سخن آخر:

در تور هنگ کنگ و ماکائو با آژانس خلاق در جهانگردی گیتاگشت، همسفر شوید تا از لذتهای خدمات برتر گیتاگشت بهره مند گردید. آنگاه در سفر به ماکائو و در گذر از Ports Do Cerco (Border Gate) از تاریخ ماکائو بگذرید و یادگارهای دوران استعمار ماکائو را، در جلوی دیدگان حیرت زده خود ببینید.

نظر دادن

درباره گیتاگشت

 

شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری گیتاگشت در سال ۱۳۸۳ تأسیس گردید و هم اکنون با پرسنل مجرب و حرفه‌ای در صنعت گردشگری در دو شعبه و با قراردادن اصل مشتری مداری و جلب رضایت حداکثری در سرلوحه امور خود قدم به عرصه دنیای زیبا ولی پیچیده گردشگری نهاد.

مدیران مجموعه گیتاگشت با پرهیز از بزرگنمایی و شعارزدگی در کمال واقع‌بینی به مسئولیت سنگین و حساس خود اذعان داشته و دارند. کلیه پرسنل و مدیران موظف‌اند تا با شناسائی نواقص و نقاط ضعف مجموعه در صدد رفع آنها برآمده و در برآوردن خواسته‌های مشتریان کمال حساسیت و توجه را مد نظر قرار دهند.

تماس با ما

 

ico2 دفتر مرکزی: خیابان سهروردی جنوبی، خیابان ملک، نبش کوچه فرهومند، پلاک یک، طبقه یک، واحد 3

تلفن: 88401071-021

ico2 شعبه نیاوران: خیابان باهنر(نیاوران)، پایین تر از سه راه یاسر، پلاک 252، مجتمع آوا نیاوران یک، واحد 102

تلفن: 26851060-021

ارتباط با مدیریت: 1460345-0912  Info@GitaGasht.com

1n

این پکیج را برای دوستان خود بفرستید

1a

این صفحه را برای دوستان خود بفرستید

1n

این پکیج را برای دوستان خود بفرستید

1a

این صفحه را برای دوستان خود بفرستید

منو موبایلی

تماس بگیرید