برج های دوقلوی پتروناس (Petronas)

برج های دوقلوی پتروناس (Petronas)

  • بی شک یکی از جاذبه های گردشگری کشور مالزی که در کوالالامپور واقع شده و تبدیل به نماد و سمبل این کشور نیز گشته است، برج های دوقلوی پتروناس (Petronas) است که دومین برج بلند دنیا می باشد.
  • ارتفاع این برج 451.9 متر است و ساختار و معماری منحصر به فردی دارد.
  • با ایستادن بر فراز بالاترین نقطه ی این برج، یعنی بالکن آن، می توانید چشم انداز خیره کننده ای از شهر کوالالامپور را تماشا کنید و ساعت ها غرق تماشای این منظره ی تحسین برانگیز شوید.
  • همان طور که گفتیم یکی از معروف ترین مراکز خرید کوالالامپور نیز در این برج واقع شده است و با مراجعه به بخش های مختلف آن، می توانید ساعات خوشی را تجربه کنید.

درباره گیتاگشت

 

شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری گیتاگشت در سال ۱۳۸۳ تأسیس گردید و هم اکنون با پرسنل مجرب و حرفه‌ای در صنعت گردشگری در دو شعبه و با قراردادن اصل مشتری مداری و جلب رضایت حداکثری در سرلوحه امور خود قدم به عرصه دنیای زیبا ولی پیچیده گردشگری نهاد.

مدیران مجموعه گیتاگشت با پرهیز از بزرگنمایی و شعارزدگی در کمال واقع‌بینی به مسئولیت سنگین و حساس خود اذعان داشته و دارند. کلیه پرسنل و مدیران موظف‌اند تا با شناسائی نواقص و نقاط ضعف مجموعه در صدد رفع آنها برآمده و در برآوردن خواسته‌های مشتریان کمال حساسیت و توجه را مد نظر قرار دهند.

تماس با ما

 

ico2 دفتر مرکزی: خیابان سهروردی جنوبی، خیابان ملک، نبش کوچه فرهومند، پلاک یک، طبقه یک، واحد 3

تلفن: 88401071-021

ico2 شعبه نیاوران: خیابان باهنر(نیاوران)، پایین تر از سه راه یاسر، پلاک 252، مجتمع آوا نیاوران یک، واحد 102

تلفن: 26851060-021

ارتباط با مدیریت: 1460345-0912  Info@GitaGasht.com

1n

این پکیج را برای دوستان خود بفرستید

1a

این صفحه را برای دوستان خود بفرستید

1n

این پکیج را برای دوستان خود بفرستید

1a

این صفحه را برای دوستان خود بفرستید

منو موبایلی

تماس بگیرید