شعبه مرکزی:02188401071
شعبه نیاوران:02126851060

تور پاریس + ونیز + فلورانس + رم

شروع قیمت از 1820 یورو
ایر لاین اقامت در تور اروپا
AirLines Turkish Lufthansa Emirates فرانسه، ایتالیا ...

این پکیج را برای دوستان خود بفرستید

تور پاریس + ونیز + فلورانس + رم

برنامه سفر تور فرانسه + ایتالیا (دو شب پاریس + یک شب ونیز + یک شب فلورانس + دو شب رم)

یک گشت نیم روزی در هر شهر بدون نهار به همراه راهنمای فارسی زبان

روز اول - فرودگاه / پاریس

سفر به پاریس، عروس شهر های دنیا، پایتخت کشور فرانسه، از تهران – فرودگاه امام خمینی با پرواز امارات / قطر / ترکیش آغاز می شود.

پس از ورود به پاریس استقبال فرودگاهی انجام می شود و توسط ترانسفر VIP & LUXURY به هتل منتقل می شوید و Check-In انجام می گیرد.

روز دوم – گشت نیم روز پاریس به همراه راهنمای فارسی زبان
پس از صرف صبحانه در هتل آماده می شوید تا با گشتی نیم روز از تماشای جاذبه های گردشگری پاریس، یکی از جذاب ترین و رومانتیک ترین شهرهای اروپا با جاذبه های عالی و بی شماردیدن کنید. پاریس به شهر نورها، شهر عشاق شهرت دارد. زیبایی آن نفس گیر است و هنگامی که میراث معماری و هنری خارق العاده اش با صنعت پیشرفته ی توریسم ادغام می شود، اوقاتی فراموش نشدنی را برای هر توریست بوجود می آورد.
به همراه راهنمای فارسی زبان از جاذبه‌های زیر بازدید می‌کنید :

 • بلوار شانزه لیزه (Champs-Élysées): مشهورترین بلوار، خیابانی اعیان‌نشین و از معابر اصلی شهر پاریس
 • منطقه مدرن لادفانس (La Défense): یکی از بزرگترین و مهمترین مراکز اقتصادی تجاری جهان، منطقه ای نوساز و بسیار مدرن که اکثر ساختمان های آن نمای کاملاً شیشه ای دارند.
 • طاق پیروزی یا طاق نصرت (Arc de Triomphe): بنایی که به افتخار سربازانی که در طول تاریخ و به ویژه در دوران حکومت ناپلئون جان خود را در راه فرانسه فدا کرده‌اند ساخته شده است.
 • موزه لوور (Louvre Museum): بزرگترین موزه هنر در مرکز شهر پاریس، اکثر آثار موجود در موزه لوور زیر مجموعه هنر، فرهنگ و تاریخ بشر می باشد، از معروف ترین آثار موجود در این موزه می توان به مونالیزا اثر لئوناردو داوینچی، بخش هایی از تخت جمشید و ... اشاره کرد.
 • برج ایفل (Eiffel Tower): برجی فلزی در کنار رود سن که مشهورترین و محبوب ترین نماد شهر زیبای پاریس است.
 • باغ تویلری (Tuileries Garden): یکی از زیباترین پارک‌های عمومی پاریس که قدمتی دیرینه دارد.
 • آرامگاه پانتئون پاریس (Panthéon): آرامگاهی برای شهروندان نامدار فرانسه
 • کلیسای جامع نوتردام پاریس (Cathédrale Notre-Dame de Paris): کلیسایی عظیم با معماری سبک گوتیک در قلب پاریس و نزدیک رود سن که ساختش دو قرن طول کشیده است.

روز سوم – پرواز / قطار از پاریس به ونیز
پس از صرف صبحانه، از هتل در پاریس Check-Out می کنید و با ترنسفر هماهنگ شده به ایستگاه قطار یا فرودگاه جهت عزیمت به ایتالیا (ونیز) منتقل شوید.
پس از ورود به ونیز، ترانسفر به هتل و Check-In
آماده می شوید تا در گشتی نیم روز از جاذبه های گردشگری ونیز، رمانتیک ترین شهر روی آب جهان، بزرگترین شهر بدون خودروی اروپا، شهری منحصربه‌فرد و سراسر زیبایی، دیدن کنید.
شهر ونیز بر روی کانال های آبی منتهی به دریای آدریاتیک قرار گرفته است و تردد در این شهر به وسیله ی قایق صورت می گیرد. در این شهر که بر 117 جزیره واقع شده است، بدون شک مهمترین سازه‌های معماری پل‌ و کانال ها هستند.
به همراه راهنمای فارسی زبان، به وسیله ی قایق از کانال های آبی که راه های ارتباطی جزایر کوچک ونیز هستند عبور می کنید و در مسیر، ساختمان‌های زیبا و بناهای تاریخی با معماری بی‌نظیر چشمان شما را خیره خواهند کرد.

روز چهارم – پرواز / قطار از ونیز به فلورانس
پس از صرف صبحانه، از هتل در ونیز Check-Out می کنید و با ترنسفر هماهنگ شده به ایستگاه قطار یا فرودگاه جهت عزیمت به ایتالیا (فلورانس) منتقل شوید.
پس از ورود به فلورانس، خاستگاه هنر و معماری رنسانس ایتالیا، ترانسفر به هتل و Check-In
آماده می شوید تا در گشتی نیم روز از جاذبه های گردشگری فلورانس، پایتخت منطقه توسکانی ایتالیا و زادگاه هنر و معماری رنسانس و زادگاه مشاهیر زیادی در میان هنرمندان، مخترعان، نویسندگان، دانشمندان، کاشفان و همچنین خاستگاه اپرا و ارز فلورین که به عصر تاریکی اروپا پایان داد، دیدن کنید.
به همراه راهنمای فارسی زبان از جاذبه‌های زیر بازدید می‌کنید:

 • کلیسای سانتا ماریا (Cathedral of Santa Maria del Fiore): کلیسای جامع فلورانس که به آن کلیسای سانتا ماریا دل فیوره نیز گفته می‌شود، سومین کلیسای بزرگ جهان و مهمترین نماد شهر فلورانس محسوب می شود.
 • پل وه کیو (Ponte Vecchio): پونته وکیو یا پل قدیمی پلی است که در شهر تاریخی فلورانس قرار دارد و مرکز شهر را با ناحیه‌ای در قسمت جنوبی رود آرنو پیوند می‌دهد و پل یکی از مشهورترین پل‌های دنیاست.
 • میدان سینیورا (Piazza della Signoria): یکی از معروف‌ترین و زیباترین میدان‌های ایتالیا به حساب می‌آید که مجموعه‌ای از تندیس‌های نفیس به جای مانده از هنرمندان بی‌همتای قرون ۱۶ و ۱۷ میلادی را در خود جای داده است که نسخه‌ای کپی شده از مجسمه داوود نیز در آن قرار دارد.

روز پنجم – پرواز / قطار از فلورانس به رم
پس از صرف صبحانه، از هتل در فلورانس Check-Out می کنید و با ترنسفر هماهنگ شده به ایستگاه قطار یا فرودگاه جهت عزیمت به ایتالیا (رم) منتقل شوید.
پس از ورود به رم، ترانسفر به هتل و Check-In

روز ششم – گشت نیم روز رم به همراه راهنمای فارسی زبان
پس از صرف صبحانه در هتل آماده می شوید تا با گشتی نیم روز از جاذبه های گردشگری رم، بزرگترین و پر‌جمعیت‌ترین شهر ایتالیا که بسیاری آن ‌را با لقب شهر ابدی می‌شناسند و روزگاری پایتخت جهان و قلب امپراطوری عظیم رم بوده است، دیدن کنید.
به همراه راهنمای فارسی زبان از جاذبه‌های زیر بازدید می‌کنید:

 • کولوسئوم (Colosseum): بزرگترین تماشاخانه و میدان نبردهای خونین گلادیاتورها در امپراتوری روم
 • رومن فروم (Roman Forum): خرابه‌های محلی که زمانی مهم‌ترین و باشکوه‌ترین نقطه در امپراتوری روم بوده است.
 • میدان دل کامپو (Piazza del Campo): یکی از بزرگترین میدان های قرون وسطی در اروپا و محل اجتماعات مردمی
 • معبد رومی پانتئون (Pantheon): با بیش از ۱۸۰۰ سال قدمت، یکی از برجسته ترین میراث معماری با شکوه روم باستان
 • میدان ناوونا (Piazza Navona): میدانی بزرگ و سرزنده، دربردارنده سه فواره و آب نمای منحصربفرد
 • فواره تروی (Trevi Fountain): معروف ترین آبنمای شهر رم، چشمه آرزوها یا همان چشمه عشاق. افسانه‌ها می‌گویند اگر شما سکه‌ای را با دست راست از روی شانه راست خود به درون حوض بیاندازید دوباره به رم بازخواهید گشت.
 • پله‌های اسپانیایی (Spanish Steps): عریض‌ترین و طولانی‌ترین پله‌ها در اروپا در شهر رم که محل ملاقات محبوب رمی هاست.
 • خیابان معروف ویا ونتو (Via Veneto): یکی از مشهورترین، باشکوه‌ ترین و گران‌قیمت ‌ترین خیابان‌های رم - بازدید می کنید.

روز هفتم – رم / فرودگاه
پس از صرف صبحانه در هتل آماده برگشت می شوید، از هتل در رم Check-Out می کنید.
با ترانسفر هماهنگ شده به فرودگاه، جهت پرواز به تهران منتقل می شوید.

توجه : مسافرانی که در هنگام خرید، واچر Taxs Free دریافت کرده اند باید زودتر در فرودگاه حاضر شوند تا فرصت کافی برای انجام امور مربوط به آن داشته باشند. ضمنا توجه بفرمایید که قبل از تحویل چمدان ها باید مراحل Taxs Free انجام شود تا مسئولین مربوطه در صورت لزوم وسایل خریداری شده ی شما را مشاهده نمایند.

نظر دادن

درباره گیتاگشت

 

شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری گیتاگشت در سال ۱۳۸۳ تأسیس گردید و هم اکنون با پرسنل مجرب و حرفه‌ای در صنعت گردشگری در دو شعبه و با قراردادن اصل مشتری مداری و جلب رضایت حداکثری در سرلوحه امور خود قدم به عرصه دنیای زیبا ولی پیچیده گردشگری نهاد.

مدیران مجموعه گیتاگشت با پرهیز از بزرگنمایی و شعارزدگی در کمال واقع‌بینی به مسئولیت سنگین و حساس خود اذعان داشته و دارند. کلیه پرسنل و مدیران موظف‌اند تا با شناسائی نواقص و نقاط ضعف مجموعه در صدد رفع آنها برآمده و در برآوردن خواسته‌های مشتریان کمال حساسیت و توجه را مد نظر قرار دهند.

گیتاگشت همراه همیشگی شما

واتساپ
Close and go back to page

تماس با ما

 

ico2 دفتر مرکزی: خیابان سهروردی جنوبی، خیابان ملک، نبش کوچه فرهومند، پلاک یک، طبقه یک، واحد 3

تلفن: 88401071-021

ico2 شعبه نیاوران: خیابان باهنر(نیاوران)، پایین تر از سه راه یاسر، پلاک 252، مجتمع آوا نیاوران یک، واحد 102

تلفن: 26851060-021

ارتباط با مدیریت: 1460345-0912  Info@GitaGasht.com

این پکیج را برای دوستان خود بفرستید
این پکیج را برای دوستان خود بفرستید

منو موبایلی

تماس بگیرید