Dong Xuan Market در هانوی

Dong Xuan Market در هانوی : 

 • بازار دون ژوان در سال 1889 توسط دولت فرانسه تاسیس شد و در یک ساختمان چهار طبقه در حاشیه شمالی بخش قدیمی هانوی و در منطقه مرکزی HoamKiem قرار گرفت.

 • این بازار تاکنون چندین بار مورد بازسازی قرار گرفته است. آخرین بازسازی بازار دون ژواندر سال 1994 پس از بروز یک آتش سوزی در بازار که تقریباً تمام آن را تخریب کرد صورت گرفت.

 • بازار دون ژوان بزرگترین بازار سر پوشیده هانوی به شمار می رود و مجموعه ای از فروشنده های عمده فروشی است که به عرضه انواع اجناسی مانند محصولات تره بار، سوغات، لوازم تزئینی، پوشاک و وسایل خانگی و برقی می پردازند.

 • بازار دون ژوان دارای یک بخش تره بار است که در طبقه همکف واقع است. در این قسمت مغازه های محلی به فروش غذاهای دریایی، گوشت و سبزیجات فعالیت دارند و بخش عقبی آن به فروش انواع حیوانات خانگی از جمله (سگ، گربه، ماهی) و گل های تازه از سرتاسر ویتنام مشغول اند.

 • اگر به دنبال خرید سوغات هستید به طبقات بالاتر بروید. در این بخش ها فروشگاه ها و غرفه ها به فروش انواع تی شرت، لباس مدرسه، کیف دستی و صنایع دستی به قیمت عمده فروشی فعالیت دارند.

 •  در سال 2003 بازار شبانه دون ژوان بازگشایی شد. این بازار عمدتا به عنوان یک جاذبه گردشگری سازماندهی شد تا یک مکان تجاری.

 • در این مکان می توانید به خرید انواع سوغاتی، صنایع دستی و غذاهای سنتی بپردازید و در عین حال از فعالیت هایی مانند Ca Tru و Cheo لذت ببرید.

 • هنرمندان دیگر هنرها مانند danbau و Xam نیز هنر خود را در بازار شبانه به نمایش می گذارند.

 • بازار شبانه دون ژوان یکی از راه های حفظ و نمایش ارزش های فرهنگی ویتنام نیز به شمار می رود و دیدن از آن را در تور گردشگری کشور ویتنام به شما پیشنهاد می کنیم.

 • از سال 2004 خیابان روبه روی دون ژوان در هر جمعه، شنبه و یکشنبه به منظور گسترش بازار شبانه تبدیل به عابر پیاده می شود.

 • در این مکان می توانید انواع اجناس را به قیمت مناسب خریداری کنید.

نظر دادن

درباره گیتاگشت

 

شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری گیتاگشت در سال ۱۳۸۳ تأسیس گردید و هم اکنون با پرسنل مجرب و حرفه‌ای در صنعت گردشگری در دو شعبه و با قراردادن اصل مشتری مداری و جلب رضایت حداکثری در سرلوحه امور خود قدم به عرصه دنیای زیبا ولی پیچیده گردشگری نهاد.

مدیران مجموعه گیتاگشت با پرهیز از بزرگنمایی و شعارزدگی در کمال واقع‌بینی به مسئولیت سنگین و حساس خود اذعان داشته و دارند. کلیه پرسنل و مدیران موظف‌اند تا با شناسائی نواقص و نقاط ضعف مجموعه در صدد رفع آنها برآمده و در برآوردن خواسته‌های مشتریان کمال حساسیت و توجه را مد نظر قرار دهند.

تماس با ما

 

ico2 دفتر مرکزی: خیابان سهروردی جنوبی، خیابان ملک، نبش کوچه فرهومند، پلاک یک، طبقه یک، واحد 3

تلفن: 88401071-021

ico2 شعبه نیاوران: خیابان باهنر(نیاوران)، پایین تر از سه راه یاسر، پلاک 252، مجتمع آوا نیاوران یک، واحد 102

تلفن: 26851060-021

ارتباط با مدیریت: 1460345-0912  Info@GitaGasht.com

1n

این پکیج را برای دوستان خود بفرستید

1a

این صفحه را برای دوستان خود بفرستید

1n

این پکیج را برای دوستان خود بفرستید

1a

این صفحه را برای دوستان خود بفرستید

منو موبایلی

تماس بگیرید