تور دانانگ

شروع قیمت از 664 دلار
ایر لاین مدت اقامت تور ویتنام
3  6 شب و 7 روز  پکیج نوروز 99

این پکیج را برای دوستان خود بفرستید

تور دانانگ

برنامه سفر تور شش شب دانانگ

گشت پل طلایی دانانگ با نهار به همراه راهنمای محلی

روز اول - فرودگاه / دانانگ

سفر به دانانگ، یکی از شهرهای بزرگ، زیبا و مهم ترین بندر جنوبی ویتنام، از تهران – فرودگاه امام خمینی با پرواز مورد نظرتان آغاز می شود.

پس از ورود به دانانگ، ترانسفر به هتل و Check-In

روز دوم - گشت پل طلایی ویتنام با نهار به همراه راهنمای محلی

پس صرف صبحانه در هتل آماده می شوید تا در گشتی تمام روز از جاذبه های گردشگری دانانگ بازدید کنید.

پل طلایی  Golden Bridge - تله کابین  BA NA Mountain

  • 7:00 - 8:00 - ترانسفر از هتل در دانانگ به سمت تپه های با نا  Ba Na Hills
  • 9:00 - رسیدن به ایستگاه تله کابین هوی آن Hoi An ، نشستن در کابین و لذت بردن از مناظر جنگلی و کوهستانی، چرا که این تله کابین یکی از پنج تله کابین زیبا و مهم جهان می باشد.
  • 9:30 - بازدید از Le Jardin ، ایستگاه دوم ، بقایای ویلاهای فرانسوی ها و معبد Linh Ung Pagoda با مجسمه بودایی بلند 27 متری. سپس ایستگاه را برای رسیدن به بالاترین قسمت با نا Ba Na ترک می کنید.
  • 10:30 - بازدید و بازی در پارک تفریحی BA Na Hills Fantasy Park ، سومین پارک تفریحی سرپوشیده بزرگ در جهان در ویتنام با سینماهای 4 و 5 بعدی ، مسابقه مرگ ، پارک دایناسور ...
  • 11:30 - صرف نهار بوفه در رستوران
  • 12:30 - در ارتفاع 1.487 متری قله ی کوه چوا Chua Mountain ، از مناظر پانورامای دانانگ از بالاترین قسمت تپه های با نا لذت ببرید. سپس از پل طلایی Golden Bridge بازدید خواهید کرد.

پل زیبا و جذاب کائو وانگ (Cau Vang Bridg) – پل طلایی (Golden Bridge): پل جدیدی که بر فراز تپه‌های بانا (BaNa Hills) در نزدیک شهر ساحلی دانانگ، به طول ۱۵۰ متر یکی از جذاب ترین جاذبه های گردشگری ویتنام است و در سال ۲۰۱۸ به صورت رسمی افتتاح شده است. پایه های این پل به شکل دو دست طراحی شده که تماشای آن برای هر فردی شگفت انگیز است. این دست ها از جنس سنگ بوده و عابرانی که از روی پل عبور می کنند می پندارند که بر روی دستان خدا قرار گرفته اند. به همین دلیل این پل به "پل دستان خدا" معروف است. این پل در فاصله 1402 متری سطح دریا قرار گرفته و 8 قسمت مختلف دارد. افراد می توانند با عبور از روی این پل از منظره زیبای کوه و جنگل لذت ببرند و چند ساعتی را از شلوغی و هیاهوی شهر به دور باشند. در کنار این پل امکانات ویژه ای وجود دارد که می توانند از آنها نیز استفاده کنند.

  • 14:30 - بازگشت به ایستگاه تله کابین جهت بازگشت به دانانگ
  • 15:00 - 15:30 - ترانسفر جهت بازگشت به هتل

روز سوم / چهارم / پنجم / ششم – روز آزاد

پس از صرف صبحانه در هتل، زمان آزاد در اختیار دارید تا از سواحل زیبای دانانگ استفاده کنید یا به خرید از فروشگاه های جذاب و برندهای مورد نظرتان بروید و یا به گشت آپشنالی که با کارگزار هماهنگ کرده اید بپردازید.

روز هفتم – دانانگ / فرودگاه

پس از صرف صبحانه در هتل آماده برگشت می شوید، از هتل در دانانگ Check-Out می کنید.

با ترانسفر هماهنگ شده به فرودگاه، جهت پرواز به تهران منتقل می شوید.

نظر دادن

درباره گیتاگشت

 

شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری گیتاگشت در سال ۱۳۸۳ تأسیس گردید و هم اکنون با پرسنل مجرب و حرفه‌ای در صنعت گردشگری در دو شعبه و با قراردادن اصل مشتری مداری و جلب رضایت حداکثری در سرلوحه امور خود قدم به عرصه دنیای زیبا ولی پیچیده گردشگری نهاد.

مدیران مجموعه گیتاگشت با پرهیز از بزرگنمایی و شعارزدگی در کمال واقع‌بینی به مسئولیت سنگین و حساس خود اذعان داشته و دارند. کلیه پرسنل و مدیران موظف‌اند تا با شناسائی نواقص و نقاط ضعف مجموعه در صدد رفع آنها برآمده و در برآوردن خواسته‌های مشتریان کمال حساسیت و توجه را مد نظر قرار دهند.

تماس با ما

 

ico2 دفتر مرکزی: خیابان سهروردی جنوبی، خیابان ملک، نبش کوچه فرهومند، پلاک یک، طبقه یک، واحد 3

تلفن: 88401071-021

ico2 شعبه نیاوران: خیابان باهنر(نیاوران)، پایین تر از سه راه یاسر، پلاک 252، مجتمع آوا نیاوران یک، واحد 102

تلفن: 26851060-021

ارتباط با مدیریت: 1460345-0912  Info@GitaGasht.com

1n

این پکیج را برای دوستان خود بفرستید

1a

این صفحه را برای دوستان خود بفرستید

1n

این پکیج را برای دوستان خود بفرستید

1a

این صفحه را برای دوستان خود بفرستید

منو موبایلی

تماس بگیرید