منطقه کلمبو (Colombo)

امروزه کلمبو نیز مانند پایتخت بسیاری از کشورهای در حال توسعه ی دیگر به سرعت دستخوش تغییر قرار گرفته است. به طوری که گویی به یکباره آسمان خراش ها به جای ساختمان های قدیمی سبز شده اند. اما در برخی قسمت ها هنوز سیمای قدیمی شهر حفظ شده است. ساختمان های به جا مانده از دوران استعمار و برج ساعت صد ساله ی شهر که توسط بریتانیای کبیر ساخته شده است، هنوز هم در فضای شهر به چشم می خورند. یکی از اماکن دیدنی کلمبو "پتاه بازار" (Pettah bazaar) نام دارد. اینجا، محلی است که در آن هم می توان به خرید پرداخت و هم از دیدن جاذبه هایی مانند معبد هندو، معبد بودا، خانه های اشرافی، موزه ی کلمبو (Colombo)، سالن کنفرانس بین المللی "باندارانایک" (Bandaranaike)، ساختمان جدید پارلمان در "سری جایاوارداناپور" (Sri Jayawardenapura) و مرکز هنرهای فولکلور لذت برد.

درباره گیتاگشت

 

شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری گیتاگشت در سال ۱۳۸۳ تأسیس گردید و هم اکنون با پرسنل مجرب و حرفه‌ای در صنعت گردشگری در دو شعبه و با قراردادن اصل مشتری مداری و جلب رضایت حداکثری در سرلوحه امور خود قدم به عرصه دنیای زیبا ولی پیچیده گردشگری نهاد.

مدیران مجموعه گیتاگشت با پرهیز از بزرگنمایی و شعارزدگی در کمال واقع‌بینی به مسئولیت سنگین و حساس خود اذعان داشته و دارند. کلیه پرسنل و مدیران موظف‌اند تا با شناسائی نواقص و نقاط ضعف مجموعه در صدد رفع آنها برآمده و در برآوردن خواسته‌های مشتریان کمال حساسیت و توجه را مد نظر قرار دهند.

تماس با ما

 

ico2 دفتر مرکزی: خیابان سهروردی جنوبی، خیابان ملک، نبش کوچه فرهومند، پلاک یک، طبقه یک، واحد 3

تلفن: 88401071-021

ico2 شعبه نیاوران: خیابان باهنر(نیاوران)، پایین تر از سه راه یاسر، پلاک 252، مجتمع آوا نیاوران یک، واحد 102

تلفن: 26851060-021

ارتباط با مدیریت: 1460345-0912  Info@GitaGasht.com

1n

این پکیج را برای دوستان خود بفرستید

1a

این صفحه را برای دوستان خود بفرستید

1n

این پکیج را برای دوستان خود بفرستید

1a

این صفحه را برای دوستان خود بفرستید

منو موبایلی

تماس بگیرید