فستیوال گردهمایی فیل ها

فستیوال گردهمایی فیل ها : 

رژه هیجان انگیز و تماشایی در فستیوال گردهمایی فیل ها

در تور تایلند به تماشای فستیوال گردهمایی فیل ها آمده اید تا از اعجاب و هنر بشر، در رام نمودن یکی از بزرگترین حیوانات کره زمین غرق حیرت شوید. آنگاه از دیدار رژه ای رنگارنگ، پر از هیجان و سرگرمی در فستیوال گردهمایی فیل ها، احساس  نشاط و شادابی بنمایید. فستیوال گردهمایی فیل ها در ناحیه ای در شمال شرقی تایلند، به نام سورین (Surin) برگزار می گردد و در اصطلاح این مسابقات فیل گردانی، با نام Suring شناخته می شود. در فستیوال گردهمایی فیل ها در می یابید که منطقه سورین یکی از نقاطی است که مردمان آن در هنر رام کردن فیل های وحشی، دارای آوازه و معروفیت زیادی هستند.

فستیوال گردهمایی فیل ها (Elephant Gathering Festival)

فستیوال گردهمایی فیل ها با یک رژه جذاب همراه با موسیقی نشاط آور، با شرکت مردم تایلند و حضور پررنگ فیل ها آغاز می شود. در فستیوال گردهمایی فیل ها، آنان را با پارچه های ابریشمی و پنبه ای رنگ آمیزی شده تزئین می کنند. بد نیست بدانید که مقوله اهلی نمودن فیل ها، به زمانی برمی گردد که مردم جهت جابجایی محصولات کشاورزی یا تجاری، همچنین ساخت معابد با مشکلاتی مواجه شدند. برای رفع این گرفتاریها تنها چاره را در رام نمودن و استفاده از قدرت حیوانات غول آسایی همچون فیل ها و یا گاومیش ها یافتند.

ضیافت صبحانه فیل ها در فستیوال گردهمایی فیل ها

هرگاه تعداد فیل ها در فستیوال گردهمایی فیل ها  به 300 زنجیر رسید، آنگاه ضیافت صبحانه فیل ها آغاز می شود. بدین منظور در فستیوال گردهمایی فیل ها، بر روی میزهای بلندی نیشکر، موز، پاپایا و یا سیب زمینی شیرین چیده می شود. شما هم می توانید دسته ای از موزها را به فیل ها، در فستیوال گردهمایی فیل ها، بدهید. همچنین با پرداخت هزینه ای نه چندان بالا می توانید، به فیل سواری بپردازید. حتی با گرفتن عکس های خاطره انگیز با موجودی غول آسا، سفر را به حد اعلی خوشی برسانید.

باز هم گذری به فستیوال گردهمایی فیل ها

محبوبترین بخش فستیوال گردهمایی فیل ها که در ماه نوامبر انجام می گیرد، مربوط به فوتبال بازی کردن فیل ها و همچنین باز آفرینی جنگ های تاریخی و رزمی با پوشاندن لباس های رزمی به فیل ها می باشد. این نمایش های متنوع در فستیوال گردهمایی فیل ها، به نوعی از قدرت جسمی و مهارت های این حیوانات باهوش حکایت دارد. همچنین فستیوال گردهمایی فیل ها همه ساله در استادیوم سرینارونگ (Srinarong) با جمعیتی بالغ بر 40000 نفر انجام می شود.

کلام آخر:

در تور تایلند با آژانس لوکس گیتاگشت، در فستیوال گردهمایی فیل ها شرکت کنید و از بازی و مهارت این حیوانات عظیم، خاطرات جاودانه ای به صفحه تجربیات سفر بیافزایید.

نظر دادن

درباره گیتاگشت

 

شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری گیتاگشت در سال ۱۳۸۳ تأسیس گردید و هم اکنون با پرسنل مجرب و حرفه‌ای در صنعت گردشگری در دو شعبه و با قراردادن اصل مشتری مداری و جلب رضایت حداکثری در سرلوحه امور خود قدم به عرصه دنیای زیبا ولی پیچیده گردشگری نهاد.

مدیران مجموعه گیتاگشت با پرهیز از بزرگنمایی و شعارزدگی در کمال واقع‌بینی به مسئولیت سنگین و حساس خود اذعان داشته و دارند. کلیه پرسنل و مدیران موظف‌اند تا با شناسائی نواقص و نقاط ضعف مجموعه در صدد رفع آنها برآمده و در برآوردن خواسته‌های مشتریان کمال حساسیت و توجه را مد نظر قرار دهند.

تماس با ما

 

ico2 دفتر مرکزی: خیابان سهروردی جنوبی، خیابان ملک، نبش کوچه فرهومند، پلاک یک، طبقه یک، واحد 3

تلفن: 88401071-021

ico2 شعبه نیاوران: خیابان باهنر(نیاوران)، پایین تر از سه راه یاسر، پلاک 252، مجتمع آوا نیاوران یک، واحد 102

تلفن: 26851060-021

ارتباط با مدیریت: 1460345-0912  Info@GitaGasht.com

1n

این پکیج را برای دوستان خود بفرستید

1a

این صفحه را برای دوستان خود بفرستید

1n

این پکیج را برای دوستان خود بفرستید

1a

این صفحه را برای دوستان خود بفرستید

منو موبایلی

تماس بگیرید