شعبه مرکزی:02188401071
شعبه نیاوران:02126851060

فرودگاه های اصلی ژاپن

فرودگاه های اصلی ژاپن، شامل فرودگاه کانسای است که از نصب 48000 بلوک بتنی و سنگی در عمق دریا ساخته شد. فرودگاه کانسای از فرودگاه های اصلی ژاپن، با پرواز هواپیما از دل آبهای دریا، نمایشی از تکنولوژی پیشرفته مهندسی است.

می خواهیم به سرزمین فرودگاه های اصلی ژاپن رهسپار شویم. ژاپن کشوری در اقیانوس آرام که مجمع الجزایر ژاپن را در آسیای شرقی تشکیل می دهد. در سفر به کشور ژاپن مسئله ای که بیش از هر چیز دیگری نمود دارد، تلفیق نمای مدرنیته شهر با فرهنگ سنتی کشور است. بیهوده نیست که در این کشور مترقی، میزان خلاف و جنایت را در حداقل ممکن می بینید. در تحقیق از فرودگاه های اصلی ژاپن با ما همراه باشید.

فرودگاه بین المللی هانه دا (Haneda) از فرودگاه های اصلی ژاپن

فرودگاه هانه دا از فرودگاه های اصلی ژاپن، در فاصله زمانی برابر 30 دقیقه از مرکز توکیو یعنی پایتخت ژاپن قرار دارد. بهتر است بدانید که سال تأسیس این فرودگاه از فرودگاه های اصلی ژاپن، به سال 1931 برمی گردد. فرودگاه بطور کلی دارای سه ترمینال است. ترمینال 1 و 2 فرودگاه از فرودگاه های اصلی ژاپن،  به پروازهای داخلی اختصاص دارد. جالب است بدانید که این دو ترمینال داخلی، بوسیله یک پیاده روی زیرزمینی بهم وصل می شوند. البته اتوبوسهای بدون هزینه، نیز در فواصل پنج دقیقه ای، در حال انتقال مسافران مابین دو پایانه هستند. پایانه اول فرودگاه هانه دا از فرودگاه های اصلی ژاپن که در عین حال بزرگترین ترمینال نیز محسوب می شود، در سال 1993 ساخته شد. ضمناً این ترمینال به بیگ برد (Big Bird) شهرت دارد. در بیگ برد شما شاهد رستورانهای مختلف، فروشگاههای فروش اجناس سوغاتی نظیر لوازم التحریری که بسیار خاص است و یا لباسهای سنتی ژاپن هستید. همچنین رستورانی در فضای باز و حتی یک بالکن جهت استفاده عموم، در ترمینال 1 فرودگاه از فرودگاه های اصلی ژاپن قرار دارد. ترمینال شماره 2 در سال 2004 ساخته شد. در این پایانه فرودگاه از فرودگاه های اصلی ژاپن نیز، تسهیلاتی به منظور سفری راحت تر برای شما در نظر گرفته شده است. ترمینال 2 فرودگاه هانه دا دارای یک کافه در فضای آزاد و رستوران می باشد. اما ترمینال شماره 3 که در سال 2010 ساخته شده است، به پروازهای بین المللی اختصاص دارد. خبر خوب دیگر برای شما این است که فرودگاه از فرودگاه های اصلی ژاپن از یک هتل مناسب با داشتن 387 اتاق برخوردار است. بنابراین در سفر به توکیوی ژاپن، پرواز بر فرودگاه هانه دا از فرودگاه های اصلی ژاپن را بخاطر بسپارید. با استفاده از امکانات مفیدی که در هر سه پایانه هانه دا  از فرودگاه های اصلی ژاپن وجود دارد، لذت اقامت کوتاه یا طولانی مدت خود را از این فرودگاه تمیز و بسیار مدرن دو چندان بسازید.

فرودگاه بین المللی ناریتا (Narita) از فرودگاه های اصلی ژاپن 

فرودگاه ناریتا از فرودگاه های اصلی ژاپن است که در گذشته به عنوان فرودگاه بین المللی جدید توکیو، شناخته می شد. فرودگاه ناریتا گذشته از پروازهای بین المللی، تعداد عمده ای از پروازهای داخلی و بین المللی کم هزینه را نیز در ترمینال 3 خود بر عهده دارد. این فرودگاه از فرودگاه های اصلی ژاپن، در شهر ناریتا واقع در استان چیبا و در حدود 60 کیلومتری شرق توکیو قرار دارد. فرودگاه شامل 3 ترمینال است. به هر حال بدانید که اتوبوسها و قطار به منظور جابجایی مسافران در هر سه پایانه  فرودگاه از فرودگاه های اصلی ژاپن به فعالیت مشغول هستند. ساخت ترمینال 3 در سال 2013 شروع شد و در سال 2015 در فرودگاه ناریتا از فرودگاه های اصلی ژاپن تکمیل شد. این ترمینال در فرودگاه ناریتا از فرودگاه های اصلی ژاپن در  ارتفاع 95/19 متر و همچنین به تعداد چهار طبقه بالای زمین ساخته شده است. ارائه خدمات از ترمینال این  فرودگاه که از فرودگاه های اصلی ژاپن محسوب می شود به شهرهای داخلی ژاپن و مراکز بین المللی مانند سئول، هنگ کنگ، ملبورن و ... انجام می پذیرد.  همچنین توصیه می شود که در این فرودگاه از فرودگاه های اصلی ژاپن، خرید سوغاتی های متنوع از صنایع دستی مردم هنرمند ژاپن را به فراموشی نسپارید. سوشی های تازه و خام یا انواع دیگر غذاهای بین المللی را در رستورانها و کافی شاپ های ناریتا تست کنید. حتی می توانید در این فرودگاه از خدمات ماساژ نیز استفاده کنید. راستی کودکان شما نیز از امکانات محوطه خاصی، جهت  بازی برخوردار خواهند بود.

از فرودگاه های اصلی ژاپن، فرودگاه بین المللی کانسای (Kansai International airport)

آیا باور می کنید که فرودگاه کانسای از فرودگاه های اصلی ژاپن، در جزیره ای مصنوعی بر روی آب ساخته شده باشد؟

این فرودگاه روی آبی، به منظور کاهش بار ترافیکی فرودگاه ازاکا، در جنوب غربی آن و به فاصله 38 کیلومتری فرودگاه ازاکا ساخته شد. ساخت کانسای از فرودگاه های اصلی کره بر جزیره مصنوعی در وسط دریا بر به طول 4 کیلومتر و عرضی معادل 5/2 کیلومتر انجام پذیرفت. ساخت فرودگاه کانسای از فرودگاه های اصلی ژاپن در سال 1987 آغاز شد. سرانجام فرودگاه کانسای با هزینه ای بالغ بر بیست بیلیون دلار در سال 1994 موفق به اولین پرواز خود گردید. این هزینه به منظور ساخت دو باند فرودگاهی، ترمینال های مسافری، احیای زمین و مقابله با سستی خاک و برقرار نمودن تسهیلات رفاهی برای مسافران صرف شد. شما در پرواز به فرودگاه کانسای از فرودگاه های اصلی ژاپن به طور علنی شاهد این معجزه دست ساز بشر خواهید بود. همچنین گذشته از تجربه هیجانی پرشور، پروازی شیرین در کانسای از فرودگاه های اصلی ژاپن  شما می توانید از امکاناتی نظیر:

سرو  انواع غذاهای خوشمزه و اصیل ژاپنی و غذاهای بین المللی، در رستورانهای کانسای برخوردار شوید.

یا برای خرید سوغاتی های درخور و یادگاری های مطلوب از کشور ژاپن به فروشگاه های برند که فاقد مالیات نیز هستند، در فرودگاه کانسای از فرودگاه های اصلی ژاپن مراجعه نمایید. همچنین به تماشای بخشی از  مناظر زیبا با چشم اندازی خارق العاده در کانسای از فرودگاه های اصلی ژاپن بنشینید. راستی باید بدانید که تنها راه ارتباطی فرودگاه با جزایر ساحلی، وجود یک پل 3 کیلومتری می باشد. فرودگاه در سال 2001 به عنوان شاهکار مهندسی در همه ادوار جهان برگزیده شد و موفق به دریافت جایزه مهندسی عمران کشور امریکا گشت.

سخن پایانی:

بی شک سفر به توکیوی ژاپن، سفری هیجان انگیز و لذت بخش خواهد بود. دیدن فرهنگ سنتی و غنی مردمان کشور ژاپن می تواند، به ذخایر گرانقدر تجربه شما بیافزاید. اما چه بهتر که این ذخیره سازی تجارب، با استفاده از خدمات حرفه ای آژانس گردشگری گیتاگشت، در زمینه تور ژاپن هماهنگی یابد. بنابراین سفری جذاب را با ارائه خدمات لوکس در تور ژاپن گیتاگشت و در مقدمه آن یعنی بازدید از فرودگاه های اصلی ژاپن، به تجربه و حسی خوشایند تبدیل نمایید.

نمره شما به این مطلب

نمره شما: 99% - 2 votes

مجموع

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان -
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما

تماس با ما

 

دفتر مرکزی : خیابان سهروردی جنوبی، خیابان ملک، نبش کوچه فرهومند،

 پلاک یک، طبقه یک، واحد 3

تلفن:88401071-021

شعبه نیاوران: خیابان باهنر(نیاوران)، پایین تر از سه راه یاسر، پلاک 252،

مجتمع آوا نیاوران یک، واحد 102

تلفن:26851060-021

 

ارتباط با مدیریت:

 0912-1460345  Info@GitaGasht.com

ثبت ایمیل جهت ارسال نرخ های ویژه ی تورها

(*)
ورودی نامعتبر

(*)
ورودی نامعتبر

AddToAny پکیج

این پکیج را برای دوستان خود بفرستید

AddToAny تور

این صفحه را برای دوستان خود بفرستید

سوالات ژاپن

نایت لایف در توکیو چگونه است؟

نایت لایف در توکیو در مناطق Shinjuku ، Shibuya ، Ginza ، Roppongi و اShinjuku Kabukicho است.

مراحل گرفتن ويزا ژاپن چيست؟ چقدر طول ميکشد تا ويزا آماده شود؟ و چه مدت ويزاي ژاپن اعتبار دارد؟

مدارک لازم برای ویزای ژاپن : 
پاسپورت و مدرک شغلی با مهر دادگستری و‌ تمکن شش ماهه از حساب بانکی با موجودی کافی

مدت زمان صدور ۵ روز کاری و اعتباز ویزا سه ماه از تاریخ صدور
مدت اقامت به اندازه ای که در ویزا مشخص شده (که این مدت بر اساس واچر هتلی که ما فرستادیم مشخص می شه)

چگونه می توان از اوزاکا به کیوتو رفت؟

با قطار سریع السیر 30 دقیقه طول می کشد.

چطور می توان از اوزاکا به نارا رفت؟

با قطار که 45 دقیقه هم طول می کشد.

هاکونه کجاست؟ دیدنیهای هاکونه چیست؟

هاکونه در صد کیلومتری توکیو قرار دارد و یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگران ژاپنی ها و توریست ها می باشد. هاکونه مشهور به چشمه های آب گرم، مناظر طبیعی و منظره زیبای دریاچه اشینوکو و کوه فوجی است.

آیا در سفر به ژاپن می توان شلوار کوتاه پوشید؟

مردم عادی شلوار کوتاه نمی پوشند ولی برای توریست ها منعی ندارد.

آیا در ژاپن از آب شیر برای نوشیدن می توان استفاده کرد؟

بله آب شیر را می توان برای نوشیدن استفاده کرد.

مذهب اصلی ژاپنی ها چیست؟

دو مذهب اصلی در ژاپن رواج دارد شینتو و بودایی

کشورهای همسایه ژاپن چه کشورهایی هستند؟

کره، چین، تایوان، فیلیپین و روسیه

چند درصد از مسلمانان در ژاپن زندگی می کنند؟

حدود صد هزار نفر در ژاپن مسلمان هستند.

اماکن توریستی ژاپن کدامند؟

1 کوه فوجی
2 کاخ امپریال توکیو
3 پارک یادبود صلح هیروشیما
4 اماکن تاریخی کیوتو
5 جزیره اییوکوشیما
6 معبد شهر: نارا تاریخی
7 قلعه اوزاکا
8 پارک ملی Choubu-Sangaku و کوه های ژاپن

نارا چه جایی است؟ و چقدر زمان برای دیدن آن لازم است؟

نارا یک شهر جمع و جور با دیدنی های بسیار است، از جمله معبد Daibutsu، معبد Todai-ji، معبد Kasuga تاشیا و پارک نارا کین.

توکیو بهتر است یا کیوتو؟

کیوتو شهر آرامی است و اگر اهل دیدن معابد، زیارتگاه ها، باغ ها، گایشی و پیاده روی هستید کیوتو برای شما مناسب است. اگر شما شهرهای بزرگ، تکنولوژی مدرن و شب زنده داری با رستوران های رنگارنگ را ترجیح می دهید، توکیو برای شما مناسب است.

اوزاکا بهتر از توکیو است؟ چند روز اقامت برای اوزاکا لازم است؟

توکیو در مقایسه با اوزاکا بسیار بزرگتر و جاذبه های توریستی بیشتری دارد.
اوزاکا هم دارای دیدنی های زیادی است اما مقیاس آن فقط کوچکتر است با سفر به اوزاکا می توانید شهرهای دیدنی اطراف مانند کیوتو، نارا و هیروشیما را هم در برنامه خود قرار دهید. حدالقل سه شب اقامت در اوزاکا توصیه می شود.

آیا توکیو گران تر از اوزاکا است؟

توکیو 33٪ گران تر از اوزاکا است.

آیا توکیو گران تر از کیوتو است؟

کیوتو بسیار ارزان تر از توکیو است. در واقع کیوتو یکی از ارزان ترین شهر های ژاپن است.

آیا ژاپن کشوری گران است؟ و برای یک سفر نرمال روزانه چقدر لازم است؟

با وجود اینکه ژاپن معروف به یکی از گران ترین کشورهای جهان است. ژاپن بسیار ارزان تر از آنست که شما فکر می کنید ولی روزی 200 دلار هزینه هر نفر برای سفر نرمال به ژاپن است بغیر از هزینه هتل.

مدت زمان سفر از توکیو به هیروشیما با قطار چقدر است؟

با قطارهای Nozomi که مستقیم است حدود چهار ساعت طول می کشد. با قطار هیکاری و ساکورا، که غیر مستقیم است، سفر به مدت 5 ساعت طول می کشد.

مدت زمان سفر از توکیو به کیوتو با قطار چقدر است؟

سه خط قطار وجود دارد: Nozomi ، Hikari و Kodama که Nozomi سریع ترین قطار است که طی 2 ساعت و 20 دقیقه بین کیوتو و توکیو حرکت می کند.

چه مدت سفر با قطار از توکیو به اوزاکا طول می کشد؟

سریعترین قطار، Nozomi است فقط در 2 ساعت و 30 دقیقه از ایستگاه توکیو به شین اوزاکا طول می کشد.

ژاپن چه نوع آب و هوايي دارد؟

آب و هوای ژاپن چهار فصل است.

آیا کیوتو ارزش دیدن دارد؟ چند روز اقامت در کیوتو کافی است؟ کیوتو چه دیدنی هایی دارد؟ چه چیزی در کیوتو بخوریم؟

بله برای دیدن تمام دیدنی های کیوتو یک گشت یک روزه کافی است.
مهمترین دیدنی کیوتو غرفه طلایی است. مهمترین مکان های فرهنگی کیوتو از جمله قلعه نیهو، قصر امپراتوری کیوتو، کینکاوجی و کیومیز است.
غذای معروف کیوتو توفو است. کیوتو بهترین مکان برای تست غذاهای کلاسیک ژاپنی است.

هیروشیما چه جاذبه هایی دارد؟ چند روز برای دیدن هیروشیما مورد نیاز است؟

هیروشیما علاوه بر یادبود بمب اتمی، دارای جاذبه های گردشگری بسیاری است.
برای دیدن هیروشیما دو روز کافی است.

بهترین فصل برای بازدید از ژاپن چیست؟

فصل بهار (مارچ تا می) و اواخر پاییز (سپتامبر تا نوامبر) بهترین زمان برای سفر به ژاپن است.

شکوفه های گیلاس (ساکورا) چیست؟

The cherry blossoms sakura شکوفه های گیلاس از ماه مارچ و دو هفته اول ماه آپریل (تقریبا بین 20 مارچ تا 14 اپریل) شکوفا می شوند که بسیار دیدنی و مشهور است.

آیا ژاپن برای توریست ها امن است؟

ژاپن کشوری امن است و برای هر سنی و جنسیتی حتی برای سفر تنهایی یک خانم.

چند روز اقامت برای توکیو لازم است؟ در سفر به توکیو چه جاهایی را باید دید؟

معمولا در حدود 3 تا 5 روز در توکیو کافی است و در سفر به ژاپن باید موارد زیر را دید:
رستوران ربات، مشاهده تمرین Sumo Morning، کافه حیوانات، بازدید از منطقه SENSOJI و معبد Asakusa ، پارک یوئنو و برج توکیو

ژاپن به چیزهایی شهرت دارد؟

ژاپن برای هنرهای سنتی خود، از جمله مراسم چای، خوشنویسی، مجسمه سازی و شعر مشهور است. ژاپن دارای بیش از دوازده سایت جهانی ثبت شده در یونسکو است.
همچنین ژاپن محل تولد سوشی است.

آیا در توکیو ساحل وجود دارد؟

خیر توکیو شهری ساحلی نیست.

آیا اوزاکا ساحل دارد؟

خود شهر اوزاکا ساحل ندارد، ولی چندین ساحل زیبا در یک ساعتی اوزاکا وجود دارد.

چه غذاهای معروفی در ژاپن است؟

بهترین غذاهای سنتی ژاپنی سوشی می باشد.
Sashimi-تمپورا، Yakitori، سوپ میسو، ترشی سسكمونیو و سوابا

سوغاتی های ژاپن چیست؟

بهترین سوغاتی ژاپن غذا، اسنک، یوکاتا، عروسک Kokeshi ،Ukiyo-Woodblock ،Ukiyo-e یک نوع از آثار هنری ژاپنی است که در طول دوره Edo محبوب بود، محصولات نینجا، طرفداران ژاپنی Sensu

آیا می توان خرید خوبی در ژاپن داشت؟

ژاپن یکی از بهترین کشورها برای عاشقان فشن است. مناطقی در توکیو مانند Shibuya ،Harajuku و Ginza بهترین محل برای خرید هستند. در این مناطق مغازه های زیادی همراه با مارک های لوکس وجود دارد، که در آن شما می توانید خرید خوبی را با بودجه بسیار کم انجام دهید.

AddToAny پکیج

این پکیج را برای دوستان خود بفرستید

AddToAny تور

این صفحه را برای دوستان خود بفرستید

سوالات ژاپن

نایت لایف در توکیو چگونه است؟

نایت لایف در توکیو در مناطق Shinjuku ، Shibuya ، Ginza ، Roppongi و اShinjuku Kabukicho است.

مراحل گرفتن ويزا ژاپن چيست؟ چقدر طول ميکشد تا ويزا آماده شود؟ و چه مدت ويزاي ژاپن اعتبار دارد؟

مدارک لازم برای ویزای ژاپن : 
پاسپورت و مدرک شغلی با مهر دادگستری و‌ تمکن شش ماهه از حساب بانکی با موجودی کافی

مدت زمان صدور ۵ روز کاری و اعتباز ویزا سه ماه از تاریخ صدور
مدت اقامت به اندازه ای که در ویزا مشخص شده (که این مدت بر اساس واچر هتلی که ما فرستادیم مشخص می شه)

چگونه می توان از اوزاکا به کیوتو رفت؟

با قطار سریع السیر 30 دقیقه طول می کشد.

چطور می توان از اوزاکا به نارا رفت؟

با قطار که 45 دقیقه هم طول می کشد.

هاکونه کجاست؟ دیدنیهای هاکونه چیست؟

هاکونه در صد کیلومتری توکیو قرار دارد و یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگران ژاپنی ها و توریست ها می باشد. هاکونه مشهور به چشمه های آب گرم، مناظر طبیعی و منظره زیبای دریاچه اشینوکو و کوه فوجی است.

آیا در سفر به ژاپن می توان شلوار کوتاه پوشید؟

مردم عادی شلوار کوتاه نمی پوشند ولی برای توریست ها منعی ندارد.

آیا در ژاپن از آب شیر برای نوشیدن می توان استفاده کرد؟

بله آب شیر را می توان برای نوشیدن استفاده کرد.

مذهب اصلی ژاپنی ها چیست؟

دو مذهب اصلی در ژاپن رواج دارد شینتو و بودایی

کشورهای همسایه ژاپن چه کشورهایی هستند؟

کره، چین، تایوان، فیلیپین و روسیه

چند درصد از مسلمانان در ژاپن زندگی می کنند؟

حدود صد هزار نفر در ژاپن مسلمان هستند.

اماکن توریستی ژاپن کدامند؟

1 کوه فوجی
2 کاخ امپریال توکیو
3 پارک یادبود صلح هیروشیما
4 اماکن تاریخی کیوتو
5 جزیره اییوکوشیما
6 معبد شهر: نارا تاریخی
7 قلعه اوزاکا
8 پارک ملی Choubu-Sangaku و کوه های ژاپن

نارا چه جایی است؟ و چقدر زمان برای دیدن آن لازم است؟

نارا یک شهر جمع و جور با دیدنی های بسیار است، از جمله معبد Daibutsu، معبد Todai-ji، معبد Kasuga تاشیا و پارک نارا کین.

توکیو بهتر است یا کیوتو؟

کیوتو شهر آرامی است و اگر اهل دیدن معابد، زیارتگاه ها، باغ ها، گایشی و پیاده روی هستید کیوتو برای شما مناسب است. اگر شما شهرهای بزرگ، تکنولوژی مدرن و شب زنده داری با رستوران های رنگارنگ را ترجیح می دهید، توکیو برای شما مناسب است.

اوزاکا بهتر از توکیو است؟ چند روز اقامت برای اوزاکا لازم است؟

توکیو در مقایسه با اوزاکا بسیار بزرگتر و جاذبه های توریستی بیشتری دارد.
اوزاکا هم دارای دیدنی های زیادی است اما مقیاس آن فقط کوچکتر است با سفر به اوزاکا می توانید شهرهای دیدنی اطراف مانند کیوتو، نارا و هیروشیما را هم در برنامه خود قرار دهید. حدالقل سه شب اقامت در اوزاکا توصیه می شود.

آیا توکیو گران تر از اوزاکا است؟

توکیو 33٪ گران تر از اوزاکا است.

آیا توکیو گران تر از کیوتو است؟

کیوتو بسیار ارزان تر از توکیو است. در واقع کیوتو یکی از ارزان ترین شهر های ژاپن است.

آیا ژاپن کشوری گران است؟ و برای یک سفر نرمال روزانه چقدر لازم است؟

با وجود اینکه ژاپن معروف به یکی از گران ترین کشورهای جهان است. ژاپن بسیار ارزان تر از آنست که شما فکر می کنید ولی روزی 200 دلار هزینه هر نفر برای سفر نرمال به ژاپن است بغیر از هزینه هتل.

مدت زمان سفر از توکیو به هیروشیما با قطار چقدر است؟

با قطارهای Nozomi که مستقیم است حدود چهار ساعت طول می کشد. با قطار هیکاری و ساکورا، که غیر مستقیم است، سفر به مدت 5 ساعت طول می کشد.

مدت زمان سفر از توکیو به کیوتو با قطار چقدر است؟

سه خط قطار وجود دارد: Nozomi ، Hikari و Kodama که Nozomi سریع ترین قطار است که طی 2 ساعت و 20 دقیقه بین کیوتو و توکیو حرکت می کند.

چه مدت سفر با قطار از توکیو به اوزاکا طول می کشد؟

سریعترین قطار، Nozomi است فقط در 2 ساعت و 30 دقیقه از ایستگاه توکیو به شین اوزاکا طول می کشد.

ژاپن چه نوع آب و هوايي دارد؟

آب و هوای ژاپن چهار فصل است.

آیا کیوتو ارزش دیدن دارد؟ چند روز اقامت در کیوتو کافی است؟ کیوتو چه دیدنی هایی دارد؟ چه چیزی در کیوتو بخوریم؟

بله برای دیدن تمام دیدنی های کیوتو یک گشت یک روزه کافی است.
مهمترین دیدنی کیوتو غرفه طلایی است. مهمترین مکان های فرهنگی کیوتو از جمله قلعه نیهو، قصر امپراتوری کیوتو، کینکاوجی و کیومیز است.
غذای معروف کیوتو توفو است. کیوتو بهترین مکان برای تست غذاهای کلاسیک ژاپنی است.

هیروشیما چه جاذبه هایی دارد؟ چند روز برای دیدن هیروشیما مورد نیاز است؟

هیروشیما علاوه بر یادبود بمب اتمی، دارای جاذبه های گردشگری بسیاری است.
برای دیدن هیروشیما دو روز کافی است.

بهترین فصل برای بازدید از ژاپن چیست؟

فصل بهار (مارچ تا می) و اواخر پاییز (سپتامبر تا نوامبر) بهترین زمان برای سفر به ژاپن است.

شکوفه های گیلاس (ساکورا) چیست؟

The cherry blossoms sakura شکوفه های گیلاس از ماه مارچ و دو هفته اول ماه آپریل (تقریبا بین 20 مارچ تا 14 اپریل) شکوفا می شوند که بسیار دیدنی و مشهور است.

آیا ژاپن برای توریست ها امن است؟

ژاپن کشوری امن است و برای هر سنی و جنسیتی حتی برای سفر تنهایی یک خانم.

چند روز اقامت برای توکیو لازم است؟ در سفر به توکیو چه جاهایی را باید دید؟

معمولا در حدود 3 تا 5 روز در توکیو کافی است و در سفر به ژاپن باید موارد زیر را دید:
رستوران ربات، مشاهده تمرین Sumo Morning، کافه حیوانات، بازدید از منطقه SENSOJI و معبد Asakusa ، پارک یوئنو و برج توکیو

ژاپن به چیزهایی شهرت دارد؟

ژاپن برای هنرهای سنتی خود، از جمله مراسم چای، خوشنویسی، مجسمه سازی و شعر مشهور است. ژاپن دارای بیش از دوازده سایت جهانی ثبت شده در یونسکو است.
همچنین ژاپن محل تولد سوشی است.

آیا در توکیو ساحل وجود دارد؟

خیر توکیو شهری ساحلی نیست.

آیا اوزاکا ساحل دارد؟

خود شهر اوزاکا ساحل ندارد، ولی چندین ساحل زیبا در یک ساعتی اوزاکا وجود دارد.

چه غذاهای معروفی در ژاپن است؟

بهترین غذاهای سنتی ژاپنی سوشی می باشد.
Sashimi-تمپورا، Yakitori، سوپ میسو، ترشی سسكمونیو و سوابا

سوغاتی های ژاپن چیست؟

بهترین سوغاتی ژاپن غذا، اسنک، یوکاتا، عروسک Kokeshi ،Ukiyo-Woodblock ،Ukiyo-e یک نوع از آثار هنری ژاپنی است که در طول دوره Edo محبوب بود، محصولات نینجا، طرفداران ژاپنی Sensu

آیا می توان خرید خوبی در ژاپن داشت؟

ژاپن یکی از بهترین کشورها برای عاشقان فشن است. مناطقی در توکیو مانند Shibuya ،Harajuku و Ginza بهترین محل برای خرید هستند. در این مناطق مغازه های زیادی همراه با مارک های لوکس وجود دارد، که در آن شما می توانید خرید خوبی را با بودجه بسیار کم انجام دهید.

منو موبایلی

تماس بگیرید